Svbenie,velmi prosim pomoc:(

Príspevok v téme: Svbenie,velmi prosim pomoc:(
nadkaaaaa

ahojte zeny.mam taky problem,niesom si ista ci su to kvasinky ale uz druhy den pocitujem silne svrbenie v posve,vytoky nemam ani ine problemy lem to skrabanie.opalovala som sa a mala som velmi dlho mokre plavky moze to byt z toho?gynekologa by som navsitila len v najnutnejsoom pripade,neviete ako sa toho zbavit?:(...prosim pomozte..dakujem pekne:(

lucylka

Ked sa to opakuje veľmi často, tak žiadajte svojho lekára, nech Vás vyšetrí na chlamýdie... všetky tieto príznaky pretrvájajú aj pri tomto ochorení... ak máte chlamydie, tak sa zbytočne liečite na kvasinky alebo mykozy, stále sa tieto problémy budú vracať... potom je potrebná dlhodobá liečba antibiotikami... chlamýdie sú dosť závažné ochorenie a veľa ľudí ani netuší, že to má...

Lusytta

ahojte babenky, ktore mate problemy s vytokmi...tak za prve,odorucam navstivit gynekologa/gycku, ja som mala problemov vela tak ku nej bezim stale ked sa mi daco nezda...ale v pripade ze sa vam extremne nechce alebo problem este nepretrvava dlho (napriklad len po kupani na kupalisku), odporucam tabletky Gynoflor, ktore su vraj najnovsie na predaj aj volne bez predpisu...su to prirodne tabletky-zlisovane laktobacily, ktore len napravaju prirodzenu mikrofloru v posve (samozrejme na silnu mykozu alebo nieco vazne asi nepomozu) Ak daktora z vas potrebuje gynekologicku a je z Kosic, poradim, moja je vynikajuca! :o)

lenulik:)

pepe359:nevyriesis to sama urcite.lekari su nato aby ti pomohli.ved riskujes svoje a nie nijekoho ineho zdravie!podla vsetkeho mas mikozu alebo mas aj posvove plesne ktore sa ukazuju ked beries nejake silne antibiotika ktore su dost agresivne.alebo mas nejaku infekciu.nenapisala si ci si nebola nahodou v prostredi kde si mohla neico chytit tak neviem.posvove plesne sa prejavuju vytokom.svrbenim a palenim.neodtsranis ich nijak inak ako psovovymi tabeltami ktore by ti mal lekar predpisat.niektore bab skusaju aj canesten ale to by som neodporucala to je skor na nohy.skus viace popisat co ti je.alebo jednoducho ak sa mas rada a zalezi ti na tvojom zdravi bez k lekarovi lebo zle dopadnes.vsetko neliecene ma nejaky dosledok.

wewa1992

awojte wsetci...potrebujem surne rychlo poradit...v minolosti som mala svrbenie a wyrazne sa mi zvatsil klitoris....mam jednu stranu klitorisu vatsiu a druhu mensiu...nesvrbi ma to teraz ale bojim sa ze ma to nejake nasledky...prosim poradte mi...

pepe359

ahojte mam taky problem ze v noci nemozem ani v noci spat lebo ma to tak strasne svrbi co ma urobit aby to prestalo ? len lekarovi ist nechcem lebo mi je to trapne a doma som to tiez nepovedala tak mi poradte prosim

lenka1211

ahojte, mavam velke bolesti pri sexe uz po malej chvili inak je vsetko v poriadku. viete mi poradit nato nejaky krem al. tabletky?

nezbedna444

Odpoveď na to svrbenie: kúp si v lekárni mastičku Candibene, stoji okolo 50Sk. Ja ju používam stále, keď mám takýto problém a sa to nedá vydržať. Uvidíš, pomôže ti. Upozorňujem, nelieči to vnútorne, len pomôže pri neznesiteľnom pálení a svrbení. A nabudúce nezostávaj dlho v mokrých plavkách, môže ti to spôsobiť aj zápal vaječníkov alebo močových ciest, je to dosť nepríjemné. Prajem pekný deň.

hrabena

Ja som chcela len napisat, ze netreba brat so samozrejmostou, ze sa jedna o mykozu!!!!!! To dokaze len kultivacia. Raz som so svrbenim bez vytoku isla na gyndu, tesne predtym, nez som si chcela suchnut nejaku tu antimykoticku tabletku a kultivacia vysla uplne v poriadku, neslo o ziadne kvasinky. Pred dvomi mesiacmi som zase svrbenie nemala, ale gynekologicka mi predpisala Fluconazol - oralne antimykotikum 6 tabliet, lebo sa jej nepozdaval husty niely vytok. Vysledky kultivacie nepotvrdili kvasinky...Takze tak. Prv, nez si rozbabrete floru v posve, treba vediet, co to je. Kopec zien si tam pcha antimykotika a pritom nemusi ist o ziadnu mykozu. Samoliecba je najhorsia, ked niekedy dokonca ani gynekolog nevie povedat bez kultivacie, o co ide. tak bacha na to!!