Ako spite?

Príspevok v téme: Ako spite?
Summer_

Ahojte...
Mam na vas taku otazku. Ide o to, ze mam priatela s ktorym zatial nebyvam /ale planujeme to/ no obcas prespi u mna. No a ja by som sa najradsej celu noc k nemu tulila, no on si vzdy lahne ku mne chrbtom. Viem, ze ma miluje a ze to nema nic s tym a ked som sa ho na to pytala, povedal, ze ma jednoducho lahky spanok a vsetko ho prebudi. A ja som zase taka, ze rozpravam zo sna, stale sa mrvym, a obac v noci vraj aj neustale hybem rukou a ak ho drzim, tak ho tym prebudim a podobne. Takze v tom ho chapem, len vzdy zavidim ked mi kamaratka povie, ako sa v noci s priatelom k sebe tulia a ze by im stacila aj uplne mala postel. No neviem, ci by som sa o tom este mala s mojim priatelom porozpravat a skusit, ci by to nezmenil, alebo to radsej nemam pokusat, ale pochopit ho v tom...?
Dufam ze sa vam to nebude zdat ako uplna hlupost, mna to proste tak vnutorne hneva :( ale inak som s nim po kazdej stranke stastna a obaja to myslime vazne a navzdy... dakujem za odpovede

katkakacka

Ja keď spím u priateľa doma tak spíma na veľkej manželskej postely ale to ked si ľahneme na veľkú postel tak sa rozvaľujeme obaja a nevyzerá to ako keby sme sa ľúbili ale keď spíme doma u mňa ja mám malú posteľ tak sa túlime k sebe a celú noc ma môj priateľ drží v náručí alebo za ruku alebo ja sa otočím chrbtom a on si ma obíme jednou rukou a keď sa zase otočí on tak je to opačne....

dawn

mno mi spime sice na velkej posteli ale spime na sebe nalepeny pretoze je len jedne paplonik o ktory sa v noci musim byt bo on ako sa pohybuje v noci ako spi tak am vzdy odokryje a mne je strasna zima...tak ho potiahnem poraidne, nastastie sa nezobudi na to ani ho nepohne...a ked mu rano poviem ze sa zase nebol schopny dleit o paplon a tak som ho musela z podneho potahovat tka pozera namna ze hmm..ze o nicom nevie... :o)

tinusska

ja s priatelom uz 10 mesiacov stale spavame na malej, uzkej posteli, kt. je urcena pre jednu osobu.... a tulime sa doslova v kuse.... nastastie obaja nemame problem zaspat hocijako, takze sa tulime aj pocas spanku, a i ked sa stane, ze sa v noci rozpojime, ten, kt. sa precitne, opat sa nalepi na toho druheho.... a najcastejsie zaspavame tak, ze on je na chrbe, ja sa k nemu zboku pritulim, obime ma a ja mam hlavu na jeho hrudi... jujky.... a na mna zazracne posobi, ked mu dam ruku do "gati" a mam ju polozenu na jeho panve. To aj ked sa mi vobec nechce spat, hned zaspim....

luciferka

ahojte, tak to ja s priatelom sme asi vynimka ako to tu citam.....my vzdy zaspavame prituleny, vacsinou si polozim hlavu na jeho rameno alebo hrud, prepletieme nohy, obijmem ho rukou a v pohode zaspime. samozrejme ze sa v noci aj odvratime od seba, ale velakrat sa stane ze ak som chrbtom tak ma priatel obijme hocikedy v noci zozadu, momentalne si ani neviem predstavit zeby sme zaspavali inak......

Summer_

Dakujem vsetkym za prispevky, velmi mi to pomohlo, lebo teraz vidim ze nie som jedina :) asi je to len nejaka nahoda, ze mi uz viacej kamaratiek povedalo, ze s priatelom su celu noc pri sebe /nieco ako u "nef" , maju malu postel :D/
A pre Winter, po sexe ma vzdy obijma, skrabka a tak, takze s tym neni problem...
Tak vam teda este raz dakujem, pokusim sa brat to v pohode, ze sa aspon dobre obaja vyspime.. a ozaj, dnes v noci tiez u mna spal a vecer sice zaspaval zase chrbtom ku mne /tak som ho aspon zozadu objala :D/ ale rano ma prebudil takym krasnym bostekom, pritisol si ma a dlllho ma obimal :))

nef

S byvalou priatelkou sme spolu cca rok a pol spavali na 80cm sirokej posteli, takze tulenie bolo nevyhnutnost :) Malo to svoje caro, aj ked obcas sa stalo, ze sa niekto z nas moc nevyspal. Vsetko to zalezi od toho, aky ma kto spanok. Poznam aj pripad, ked mala partnerka problem zaspat, lebo jej vadilo, ze vedla nej niekto hlasno dycha.

fazula

ja takisto, mam lahky spanok, keby bol niekto pri mne prituleny celu noc tak asi ani oko nezazmurim, nemala by som klud.. sa casto zobudim len na to, ze frajer sa prevrati na druhy bok.. ale ho lubim, a to nezmeni nieco take ako tulenie pocas noci :) to je irelevantne. praveze je to krasne, ked to chape ze sa potrebujem vyspat a tympadom ziadne tulenie. tulime sa pred spanim, mnam :)
neboj sa nicoho, vobec to neznamena ze by ta menej lubil, jednoducho sa potrebuje vyspat :) tot fsio.
lubte sa aj nadalej

utopia

Nikdy nespím pri partnerovi blízko to by som sa nevyspala,otočím sa ako sa mi to hodí,ale to že radšej spí dalej neznamená že ťa neľúbi.