Mrla detská, hlísta

katarína beňová

Ahojte. Na hlísty sa užíva liek VERMOX 2x1 tbl. Vermox spôsobuje celkovú paralýzu tela hlísty a ona mrtva potom odchádza stolicov z tela človeka von.

slayer 22

tak to si nemyslite ze ten verox je bez receptu,ziadne prosenie lekarnicky o predaj tohto lieku bez receptu vam nepomoze.JE to len na lekarsky predpis a ziadna lekaren si preto neda zrusit licenciu a inkasovat vysoku pokutu.JA som ten vermox dostal na recept,bez vysetrenia,len som povedal svojej lekarke aky mam problem a hned mi to predpisala,ale stalo to za chuja lebo nic to nepomohlo,pricom jedno balenie obsahuje 6 tabliet ktore sa 3 po sebe nasledujuce dni rano a vecer uzivaju,ale to je davkovanie pre maloletych,pre dospelych je to dvojnasobna davka,teda 2 tablety rano a vecer 3 dni po sebe,to je najnizsia ucinna davka pre dospelych ale stale nepomohlo,stoji to za hovno ten vermox.

mikri

No švagrina ked bola mala tak jedna babka poradila svokre tento recept(inak mala aj lieky z ameriky este za totaca a to jej nepomohlo a tento stary recept jej pomohol a navzdy sa ich zbavila: na jeseň treba obrať tie cervene gulicky z jarabiny keď ich ošľahne prvý mráz ostanú také sladké asi dve hrste. A ten kto má problémy tak nej zje pár tých huličiek asi 5-7 potom by malo ísť všetko von. Svokra dala zopár guličiek švagrinej ešte zo dva razy a ze jej to uplne prešlo. Všetko išlo von. Len budete musieť počkať do jesene. Neviem čo by to urobilo keby ste to dali do mrazáka to by som neskúšala lebo aj tie plody potrebujú dozrieť tak vydržte. S množstvom nepreháňajte aby vam to neublížilo všetkého veľa škodí.... Potom dajte aj ostatnym vedieť aby uverili....

nešťastný šťastný

no ja som to tiež dostal, asi pred 2 možno 3 rokmi a keď som to zbadal tak som skoro zinfarktoval. Treba dodržiavať hygienu meniť prádlo a zrejme nezaškodí ani ten volnopredajný liek inak to bola mrla...

lenocka15

ahojte prosim vas kto ma skusenost s hlistou alebo s mrlou detskou??napiste mi cez email havko5522@azet.sk prosim vas som stohoo mimo:(dakujem az mi pomozete