kniha ako zvysit sebavedomie

uhlie

Minule som videl knihu 'Ako sa stat milionarom'. Nechcete radsej tu? By vam stuplo aj sebavedomie. Aj ked mam taky pocit,ze jediny, kto sa pomocou tej knihy stal milionarom, bol jej autor.

kniha

ak by ste mali niekto záujem, mam jednu na predaj. Je čisto nová, akurát som si ju raz prelistovala. (nevhodný darček:)

kamoska

no neviem, asi ma vysmejete, ale stala sa mi taka vec, ze vo stvrtok som si prvýkrát pustila to CD, trvá 30 minút, vôbec som si nepamätala čo tam na mňa "hovorili"...vedela som len že iný text išiel z ľavého reproduktora a iný z pravého....no a v piatok si ma šéf zavolal a riešil so mnou jednu nepríjemnú záležitosť....no a inokedy by som skopila uši a možno sa aj rozplakala a teraz som uplne kľudným hlasom argumentovala a s prehľadom som ho poslala do teplých krajín....a výsledok bol taký, že sa priklonil na moju stranu a potom obhajoval moj nazor....mozno to fakt bola náhoda, ale ja som obdobným (sebavedomým) spôsobom takto v živote nezareagovala......takže mne tá kniha a CD pomohli.....

pierka

ahojte....milos mna by hlavne zaujimala komunikacia...zlepsila sa ti pri tej knihe??? a co hanblivost??? ako si na tom???

leila

kamoska, este si si to nepozrela ? tu knihu a cd myslim ??? len strucne prosim napis ci sa ti to paci alebo ani nie....dakujem

poliewoocka

D. Craig - Uspech si ty. Ale ajtak som toho nazoru, ze clovek si vypestuje zdrave sebavedomie postupom casu, ziskavanim skusenosti, uspechov, prekonavanim neuspechov...