Klimaktérium - nervozita, nepokoj

monza

od januára beriem yam a pupalku na klimakterické potiaže, návaly. Menzes sa mi upravil, ale nervozna som naďalej, mám búšenie srdca a mám aj závraty. Neviete mi poradiť, či by som nemala pridať ešte nejaké ďalšie doplnky? A aké? Praďte mi, lebo je veľmi ťažké takto existovať. Bola som minulý týždeď u internistky, vyšetrila ma, EKG, všetko vporiadku.

RNG

Na nervozitu vitaminy B(stress B) rybacie oleje(vitamin D a A) a
prinajhorsom St Johns Wort obcas, alebo SAM-e a doplnky mineralov a vitaminov na kosti.

vecernica

Teta bola na nejakych liekoch od gynekologicky, ale tvrdi ze jej to nepomohlo. Mnohy hovoria ze lieky hormony na prechod len telo zatazuju a skodia peceni .teta presla na caje a chvali si.potom brala lexaurin je na predspis od obvodaka, a pomohlo jej to tiez,ale je navykovy ak ho beres rok, ale pomohlo
Inak ta alergia na svetlo a hluk mavam ked som velmi unavena a to prechod este nemam.Mozno aj sport pomoze.
zacala chodi sma na kulturu, do prirody ,plavat...to co nikdy pred tym moc nerobila.
Inak otazka mimo, myslis ze ak by si menila pracu v tomto veku ,tak by si mala problem ju najst?