vyschnuté obličky

RNG

tosomjad, , co to znamena "vyschnute oblicky" to mi je neznamy vyraz.
Z tazkeho pitia alkoholu alebo brania roznych chemikalii a zamorenych potravin sa moze zamorit pecen. Sylimarin je prostriedok , ktory cisti pecen a podporuje regeneraciu(obnovu) pecenovych buniek.
Najdi si temu protokol dr Berksona na dokladne ocistenie pecene..
Ladviny od usadenin sa cistia hlavne pitim viac vody a roznych cajov. Vyborny na cistenie je napr Chanca piedra, ktory je zaroven mierne antimikrobiialny.

[zruseny12]

ja ta chapem,je to normalne ked lekari to ignoruju...ze sa snazis si sam pomoct...ak budes chciet tak ti dam kontakt na jedneho lekara,alebo viacerich zalezi skade si a oni ti z krvi zistia co ti chyba,aspon mne to zistili a pomohlo mi to...a nie si debil,ale jasne clovek sa potom tak citi...nie si jedeiny,mna tiez brali ako hypochondra a dnes mam koli niektorym lekarom plno diagnoz,a len stacilo povedat mi par veci...no ale je to jedno,ak budes chciet tak ti dam kontakt na tych lekarov...a hlavne sa netrap a ukludi sa,lebo stressom si len ublizis viac....

jasomto

ale ja už nemam chuť na nič. nič ma nebaví ale mam pocit ž e už ani nemam žiť. lebo už pol roka sam patram čo mi je po internete ako maniak psychopat debil..a nič...nemam chuť ani žiť

[zruseny12]

no neviem,ja som tiaz stale mala krv ok,a pomaly som liezla po styroch,ale nechcem ta strasit....spytaj sa RNG na co je dobry sylimarin,ci ti povedali?

jasomto

už som tolko pobehal doktorov a nič. krv v poriadku. po mesiaci opeť krv v poriadku ale už tam bol + ikterus..doktorka vravela že to je ok a dala mi niečo ako sylimarin predpisať. ale uplne lahostajní doktori .a le ked krv je ok tak som ok aj ja nie??

[zruseny12]

myslim,ze to skor bude pecen,chod k lekarovi na pecenove testy...alebo on uz rozhodne,co bude s tebou robit...lebo tak sa tazko radi...ale ked sa farbi pokozka...tak aj s pecene...to by sa mal na teba pozriet odbornik...