Ake vysetrenia potrebujem.?

Príspevok v téme: Ake vysetrenia potrebujem.?
resanka

Priatel ma problemy s kolenom..uz asi vyse 2 rokov ho pobolieva.Bol na "rengene",a kedze to bolo ok, doktorka ho poslala domov.Potom ho to tak striedavo niekedy bolelo, niekedy nie..A asi pred pol rokom mal take bolesti ze ledva chodil.Zase bol u doktorky-lenze ta si zrejme myslela ze simuluje alebo co a odmietla ho poslat na ortopediu..Napokon ho z milosti zobrali aj bez vymenneho listka,ale to mu nan iba pozreli a nic viac a dali mi lieky(ktore vobec nezabrali).Casom ta akutna bolest (asi po3tyzdnoch presla)a uz ho to zase len pobolieva(lo).A teraz ho zacal okrem kolena boliet aj bedrovy klb a clanky prstov na ruke.Uz mam toho dost a chcem-aj priatel chce-absolvovat nejake vysetrenia..Viete mi poradit na koho (okrem svojej blbej obvodnej)sa ma obratit?Reumatologia?Bolo by asi fajn, keby absolvoval odber krvi na zistenia asla?Co este?Dakujem moc kazdemu..

resanka

dakujem vladhuska, on tam bol vtady asi 3x a proste mu ho aj tak nedala-ze ona to nepoklada za potrebne.Ze podla nej to bolo iba prechladnute a ze nech si kupi fastungel.Jasne z prechladnutia to cloveka boli 2 roky a ledva chodi.Dakujem za radu..skusime nieco obehat..

vladhuška

resanka,obvodná ti aj tak musí dať odporučenie na vyšetrenie. Nech tam priateľ ide aj 100x, veď ho musí poslať po vyšetreniach. Neviem, že by skúsil neurologa, reumatologa? Prajem veľa úspechov.