Nadmerna tvorba hlienu

Príspevok v téme: Nadmerna tvorba hlienu
miťa

prosím o radu , nakoľko moje štvorročné úsile zbaviť sa tejto choroby je neúspešné. Naopak choroba sa mi stále zhoršuje a už takmer celý deň vykašliavam veľké množstva hlienu. Som už úplne zoslabnutá, a veľmi ma to obmedzuje na verejnosti.Bolo skonštatované lekárom, že ide o chronikú bronchitídu, a že stým musím žiť. Prosím o radu, či nie je spôsom, aspoň trochu zmierniť túto nepríjemnú chorobu. Nikdy som nefajčila.Som z toho zoslabnutá, a psychický zničená. Ďakujem za každú dobrú radu.

olča

Majkee, Vincentka je normálna minerálna voda a používa sa aj na inhalovanie. Je to 7 decová fľaša.Preleješ si do malej fľaštičky a kvapatkom do nosa si nakvapkáš niekoľko kvapiek .Ráno sa treba odkašľať a potom podľa potreby si to zopakuješ.Uvidíš tu úľavu.Nemusíš sa baľ, že ti to stečie až do krku, lebo to je podstatné a je to iba minerálka.Dúfam , že sa ti uľaví a budeš veľmi spokojná.Nestojí to veľa.Presne to nevie, lebo kúpil mi to manžel, ale stoji to iba par centov.Napíš, ako ti to zabralo.

olča

Majkee, Vincentku som dostala v lekárni.Pýtaš sa,ako som cítila hlienatosť?Nepretržite mi stiekla hlien z nosohltana do krku.Celý deň som sa snažila ho odstrániť, čo ma už vyčerpávalo a naviac som sa budila na veľke zahlienenie,čo ma nútilo aj hodinu v noci vykašliavať.Ja si kvapkám niekoľko krát cez deň, záleží od toho, jak pociťujem v krku hlien.Ja som silná alergička a som rada, že aspoň mám kľudné obdobie a v noci ma to už nebudí.Je to ozaj bomba.

Majkee393

Olca a ty si mala taky hlien ze siho normalne citila v nose ? lebo ja uz mam dlho v krku v nose ho ani mco necitim len mi steka do hltana pomoze mi to ? A kde tu vincentku zozeniem ?>

olča

Chcem sa poďakovať Yulke za radu , ktorú doporučila na odstránenie veľkej tvorby hlienov.Doporučila kvapkať do nosa pár kvapiek Vincentky.Ja by som ti doporučila, aby si uplatnila ako vynález, ktorý funguje neuveriteľne.Už na druhy deň som necítila skoro vôbec ten hrozný pocit v hrdle a nepretržite striekanie. hlienov z nosohltana .Konečne po roku, som už 3 dni tak šťastná,že keby bola pri mne Yulka, tak by som ju vybozkávala.Doporuč ujem to ozaj vyskúšať každému, kto na to trpí.Stačí 2 až 3 krát denne si nakvapkať.

RNG

Inac do nosa je vyborna koloidna strieborna voda alebo roztok GSE(60 kvapiek do litra vody, par kvapiek do nosa ostatok postupne pit pocas dna.Inac je to dobre aj do oci, sam som to vyskusal, len je dolezite, aby bola voda extra cista a roztok cerstvy, alebo rozrobeny v destilovanej vode, nie vode z vodovodu(teda ked to chces do oci)

RNG

mita, NAC(acc) je N acetyl cystein, aminokyselina, teda jej vodorozpustna forma, ktora znacne odhlienuje v tele.
Pouzivanie je 2x500 mg, moze sa aj zdvojnasobnit.
Oreganovy olej je vytazok zo semien divokeho oregana=pamajoranu, ktory je okrem odhlienovania aj silnu antimikrobialny prostriedok(tj proti bakteriam, niektorym virusom, plesniam aj kvasnym infekciam ako napr candida albicans)
Je vyborny na plucne, prieduskove a nosohltanove infekcie.
Davka je 3x300 mg=3x2 kapsule, vzdy s jedlom111(korenina) a da sa aj zvysit az na dvojnasobok, ak ti to zaludok znesie.

yulka

Ja mám tiež chronickú bronchitídu a dá sa s tým v pohode žiť. Ja beriem Symbicort (inhaler).

V každom prípade mne na hlieny pomohla minerálka Vincentka. Normálne som si 2x denne kvapla tu minerálku (kvapkátko z nosných kvapiek) do nosa a síce som pôvodne necítíla sople, Vincentka to zhustila a potom som to vysmrkala. Ono sa to nezdá, ale časť hlienov je ozaj v nose, aj keď to človek necíti. Skúsila som aj zakúpenú Vincentku v spreji, ale tá tak dobre nefungovala (neviem prečo).

V každom prípade nie je to nič náročné a skúsiť sa to vždy dá. Nie je to liek, takže si tým človek ani neškodí.