dokedy to bude bolieť

Príspevok v téme: dokedy to bude bolieť
frederik

ahojte,s priatelkou som mal minuly tyžeń prvy krat sex, asi 10mesiacov sme šlapali tak že som ju prstoval a tak.. ale teraz po prvom sexe, druhom ju to stale boli. aj ked ju prstujem, a ked skončim ma krvave nohavičky. čim to je, kedy to skonči? mate s tym nejake skusenosti? ako dlho po prvom raze vas to bolelo, resp krvacali..dakujem

hmmm???

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci by mi vedel niekto poradit (pisala som uz aj na poradnu gynekologom asi pred mesiacom a nikto mi neodpisal) Mam taky problem, ked sa ideme s partnerom milovat, som vlhka,ale ako ide do mna vniknut vsetko ma zacne boliet,cely vchod do posvy.Dnes som si vsimla, ked sme vcera mali spolu sex,ze pri posve mam akoby jemne potrhanu kozu(zo spodnej strany). Dost to bolelo. Preto musi zo zaciatku ist do mna velmi pomaly, ako vobec to nechapem preco to tak je, ked na zaciatku je vsetko v pohode a potom akoby sa zlakla a nechce ho vpustit dovnutra :) Zacalo mi to robit ked sme spolu spali v jednom tyzdni 4x. Myslela som si ze to je od toho,dak sme si dali pauzu, ale odvtedy to boli stale, pri kazdom sexe..Viete nikto poradit?? Dakujem!

iwana.

mna to prvý krat strašne bolelo, ale vydržala som. no velmi sm krvacala a ešte aj 5 dní potom. počkali sme kým sa všetko zahojí, ale bolelo to ešte asi aj 3X a zakaždým som trochu krvácala. Ale teraz je to uplne v pohode. každa sme ina a kamoška musí vydržať.pa

taktak

mna nic nebolelo ani pri sexe prvom len taky niaky tlak to bol nepamatam si to uz bolo to davno..a vobec som nekrvacala ani nevedel ze som bola panna

diana

hlavne sa snaž dostatť ju predtým do štádia, aby bola nadržaná a poriadne zvhla, aj motor bez mazania sa zaderie, hehe

nicoleta

ahoj no asi bola ešte panna a bolelo ju to preto lebo si jej roztrhol pannenskú blanu.. a ked ju teraz prstuješ tak jej tam ešte zostalo po okrajoch ..tej blany.. a to ešte krváca takže to neni ešte zahojené to po čase prejde... po viacerých sexoch.... alebo ak už nebola panna tak či nie je prechladnutá na maternicu .. a preto jej.. to .. krvácalo alebo ked bola suchá... tak si jej natrhol.. . a ak je vlhká tak použi jazyk aa daj jej tam troška slin a pokračuj pa

silvikl

aj aj mne sa to uz stalo,daco so sliznicou to je,ale neviem presne co...sucha bola a sa to natrhlo,alebo co,neviem...ale mala by jest laktobacily,lebo to bude mat stale