Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

neries

doremi..toto su vsetko fami okolo stale rozmyslat nad tym istyma klast si otazky a nedostvat na nich odpoved....najviac ma stve to ako je to teraz ze som si rozhnevala toho ktoreho som lubila a lubila som prvykrat v zivore plus ludi s ktorymi mi bolo po dlhsom case fakt uzasne a je to prec .....bojim sa chodit von medzi nich lebo som z toho vsetkeho vysla ako chudera, cudacka a zase sama......verila som im a sklamali ma a mozno som prave ja sklamla ich no najhoris e na tom je ze im to je uplne fuk tak preco nie mne ....ale toto uz nije ani k teme to uz su len blaboli ktore tu vypisujem ....asi mi sibe ..tak dobru

neries

karotka........mam 19 akamratov moc nemam tym aku mam povahu si niektorych ludi odplasim priam rozhnevam tak ze sa nenavidime a ignorujeme a to ma este viac ubyja ta otzka ze preco...preco ma ludia nakoniec vzdy od seba odstrknu asi je to vo mne .nevime a na lasku moc neverim faktz nevime co bude dalje so mnou s mojim zivotom desi ma to moc no radsej si to nepripustam

doremi

cau neries,tak ja som na tom uuplne rovnako,nasi casto vravia ze mam desnu povahu a ze pre mna sa chlap asi este nenarodil,lebo vraj kazdeho okomentujem a ohodnotim,co vobec nie je pravda.proste mam zlozitu povahu.mamaca vravi ze som prilis hrda,ze sa tvarim ako namyslena snobka,ale ono to tak vobec nie je...no uznavam ze vyjst so mnou je niekedy dost tazke,prave pre moju cudnu povahu,....ale v zasade som dobrak od kosti....len tie moje kosti su asi prilis hlboko v tele a nie je to na mne vidiet,tu dobrotu :0))))

karotka

neries, podla mna sa skor ci neskor spoznas s niekym, kto ti zmeni pohlad na seba , na svet...a vobec to nemusi byt chlap....u mna je to mozaika vlastnosti a nazorov mojich roznych znamych....kamaratov kamaratok (hlavne)...vzdy si vyber na inych to, pre co ich mas rada...a tie vlastnosti si mozes osvojit...nehovorim samo o nejakom kopirovani...ale hladani a naberani dobreho...=)

karotka

neries...toto poznam:D clovek ci je intro alebo extro...stale potrebuje byt sam niekedy....ja som teraz bola na chate..spomienky na detstvo, super tam bolo ale napriek tomu som vkuse cakala kedy uz pojdeme domov:D a potom sa vo mne biju dva poly...ze mi je super ale chcem uz vypadnut konecne a ked vypadnem tak mi je zas tuto:D a tak aj s krasou....dva poly...darmo si vravim ze som [pekna, darmo mi to hovoria ini....stale sa vo mne bije racionalna cast s emocionalnou....moje najvacsie prekliatie aj dar je ze som extremne vnimava ale racio malokedy prevazi nad emociami....=/ asi v tom bude chyba........?
neries, kolko mas rokov?

neries

mna stve aj to ze sa nejako nedokazem z nicoho tesit stale pred niecim utekam ..napr mam doma sestru s anglicka aj s dcerou dva tyzdne a uz sa neviem dockat kedy zase odidu ..to je normalne chore a pri tom ich mam strasne rdaa a nenudim sa s nimi teda stale nieco robime ...a predsa ..zvykla som si velmi na ten zivot kedy rano vstanem, a nikto doma dam si ranajky kavu cigaretkua je mi fajn a takto nejako asi sa to neda lebo vsetci su v kuse doma to je tazky zivot samotara a introverta ..uz dlho vravim ze potrebujem radikalnu zmenu nie co sa tyka vzhladu ale asi povahy spravania pristupu k ludom a celkovo k zivotu ....mam fakt vo vsetkom chaos:(ale inac sa mam celkom fajn :)vy ako?

neries

:)no dakujem za to povzbudenie doremi :)ale neviem zatial ako na to myslim odstranit te blok a je to pravda chyba mi chlap ako vravieva moja mama ...len nejako neviem najst takeho toho sprvaneho pre mna ...tak cakam mozno sa raz dockam ..drzte sa aj vy baby

karotka

ahojte=) no vratila som sa z dovolenky...a depka jak svina=( neviem co sa mi to porobilo=( ale snazim sa na to kaslat...a usmievat sa na seba do zrkadla:D neries...ako sa mas?=)

doremi

neries:budem ti drzat prsty na nohach aj na rukach ,aby si dokazala vsetko co si zaumienis,lebo je to vsetko v tebe a o tebe. ta odvaha v tebe je ,len ju musis najst a poriadne s tymi komplexmi zatocit a uvidis aka budes potom stastna ,vyrovnana a hrda na seba co vsetko dokazes. a mozno ked najdes takeho chalana o ktorom budes vediet ,ze stoji za to,zacnes sa pomalicky menit ,ani nezbadas ako.p.s.:a urcite dokazes viac ako sa len perfektne nalicit a pekne obliect,pamataj na to,mas na viac,len sa toho neboj :0)verim ti

sisina

Veru, cim je clovek starsi, tym je vyrovnanejsi so svojim vzhladom, aspon by to tak malo byt. V zivote su ovela dolezitejsie veci,ktore treba riesit, napr. vychova deti, zabezpecenie zivobytia a pod. a potom uz na taketo veci nezvysi cas, ani energia...ale uplne sa zmierit so svojim zovnajskom teda na 100 percent podla mna nie je dobre, lebo clovek potom upada, straca nejak motivaciu, skratka sa spusti...poznam zeny v strednom veku, ktore vlastnou nedisciplinovanostou poriadne pribrali a priberaju nadalej a hovoria si, no a co, mojmu muzovi sa pacim taka, aka som a inym sa nemusim...a to je zle...