13 dnova mliecna dieta...ohlasy:)

veronika

ahojte tak co podarilo sa niekomu pomocou tej diety schudnut?? ja ju budem dodrziavat od zaJTRA DUFAM ZE TO vydrzim potom dam vediet :))

carie123

hmm baby ja neviem potrebovala by som schudnut za tri tyzdne co najviac a ako to tu citam aj tu temu predtym s touto dietou tak mam pokusienie to vyskusat ale mam nejake obavy ze co ak to nebude fungovat

olliwia

ja som zatial schudla 2kg za 3dni no nevjem jak to pojde dalej bo furt zuvem sladke zuvacky stale sa ladujem cajom s medoom......z medu sa pribera??

rocka

baby ja som sa dnes tak nastvala. k nam do restiky chodi jeden manzelsky par. prisli tlusti..doslova.moja sefka im dala jedalny listok a podla neho sa stravuju. za mesiac 6kg. tak som si povedala ze ked mozu oni tak aj ja. chcem dat dole 5-6 kil. a ja tie 2 tyzdne obetujem! mlieko mam rada. 90dnovu som nedodrzala, ale tam je to tazsie ako tu. a tato je kratsia.
babiky do toho! obetujme 2 tyzdne a 6 kil? ved to je ako keby ste zo seba vatriasli 6 kil muky.fuj!

olliwia

slaninka:) ja som ju vzdala uz 3 krat a to asi po 3 dnoch... teraz je to po 4.:D dufam ze uz sa to konecne podari ale vzhladom nato ze dnes mam prvy den co je same mlieko a ja som si uz dala spagety so spenatom na obed..nesom si ista :D

slaninka:)

ahoj, no ja som ju po 2dnoch vzdala,ale to je tym,ze ja co sa tyka diet, nemam ziadnu disciplinu... takze nic:(