Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?

Príspevok v téme: Masky na vlasy, vyrobene doma.. poznate nejake?
alina

poznate nejake masky ktore by som si mohla vyrobit doma a pomahaju? dneska som zachytila par tipov v "reflexe" na markize. napr. na roztiepene konceky je dobre : 2 lyzice rumu rozmiesame so zltkami a troskou olivoveho oleja.. alebo na objem je dobre si dat pivo (pre brunetky tmave) na hreben a precesat. poznate este nieco? dakujem

zuzka17

ja som vyskusala smotanovu masku. do misky si das jednu kyslu smotanu (16%) jeden zltok a trochu olivoveho oleja. zamiesas , das na mokre vlasy vmasirujes do vlasov , zabalis do folie a uteraku na cca 1 hodinu, po hodine vlasy dobre oplachnes a umyjes setrnym samponom. aj ked bude viac tej smotany, nezlakni sa. ona sa vpije do pokozky a vlasov. vlasy sa potom lepsie rozcesavaju, su leskle a niesu suche, vrelo odporucam :)

SimuLienka

Čaute :) ja si tiež robievam doma masky na vlasy... poslednu som si robila bananovu s medov, žltkom a dala som tam aj par kvapiek citrona... vlasy som mala po tej maske take hustejsie, ale banan som si moc dobre nepopucila a ostal mi na vlasoch zaschnuty :D som si to musela vycesavat hrebenom, ale inac mi to pomohlo :)