Don Quai - ovplyvnuje HAK?

RNG

vevo, ziadny hak nie je 100% ucinny.
Ano, vela litertastury hovori o kontraindikacii medzi St Johns Wort a hormonalnej antikoncepcie. A;e nikde som nevidel na to studiu, co by to naozaj dokazovala.
Tak isto sa hovori o kontraindikaciach s antidepresantmi. Tiez dokazy (klinicke ) chybaju.
Dokonca Quckwarch ide az tak daleko, ze by najradsej tuto uzitocnu rastlinu kompletne zakazal.
Zialbohu, konkurencny boj pouziva vsetky mozne zbrane, hlavne disinformaciu a zasievanie neopodstatnenych obav proti prirodnym prostriedkom

vevo

lubovnik ovplyvnuje hak skutocne to v letakoch pisane je, jedna babenka znama ma aj koli tomu babo. a dong quai mam pocit ze je tiez aj na plodnost a taketo takze ja by som to neriskovala.

machulka006

RNG: nehnevaj sa , ale to že ľubovník bodkovaný ovplyvňuje účinok antikoncepcie je napísané v každom letáku a upozorňuje na to každý lekár...takže si dovolím s tebou nesúhlasiť...

RNG

prave ze lubovnik bodkovany neovplyvnuje hormonalne procesy.
Ale Dong quai ovlyvnuje, teda dava hormonalne pochody do normalu, tj pravdepodobne pracuje proti umelej nerovnovahe, ktoru sposobuje hak. Takze hoci som to nikde v literature nevidel priamo napisane, neodporucam pouzivat zaroven angeliku a hak
www.globalherbalsupplies.com

machulka006

spýtajs a lekára - www.antikoncepcia.sk
ale pokiaľ viem, bežné čajoviny z lekárne neovplyvnujú účinok antikoncepcie, okrem ľubovníka bodkovaného