VYKLADANIE SNOV..................

Príspevok v téme: VYKLADANIE SNOV..................
sinderela

AHOJTE CHCEM SA OPYTAT CI NIEKTO JE SCHOPNY MI VYLOZIT SEN....VLASTNE SOM UZ PRESLA KOPEC SNAROV NA INTERNETE LEBO VLASTNY NEMAM ALE AJ TAK SOM TO NEPOCHOPILA.....

JEDNODUCHO UZ SA MI DRUHY KRAT SNIVALO O SLEPOM DIETATI KTORE SOM NIESLA NA RUKACH....

VIETE MI TO NIEKTO VYLOZIT??? AK ANO TAK PISTE...DAKUJEM...A PRIDAVAJTE AJ SVOJE SNY....PA

amika

ja viem vykladat sny,ale len ked sa velmi sustredim,pretoze ma to stoji vela energie. v tvojom pripade ide novy zaciatok niecoho,pretoze dieta je zivot,slepe,lebo ty nevies este do coho ides,resp.nevies co od toho mozes ocakavat...to,ze ti mama nepomohla,je znamenie,ze si praje,aby si sa postavila na vlastne nohy,teda vlastne ti tym pomohla,chapes?

sinderela

neviem na nic si nespominam...ze by mi nechcela s niecim pomoct...aj ked je pravda ze spolu velmi nevychadzame...:-(

sinderela

a este ked sa mi v tom sne o slepom dietati ktore nosim na rukach sniva aj s mamou ktora je pri mne ale mi akoby nechce pomoct s tym dietatom??? neviete co to je???

emkaaa

Ked sa sniva o snehu? co to je? ja na toto trosku verim, viac veci sa mi takto stalo, ja si sny pisem, mavam ich velmi zive, skoro kazdy jeden si pamatam..

DESmodka

a ked mam eroticke sny??? tak to co znamena??? toto bol len vtip... pre kazdeho ma sen iny vyznam... hovori sa ze ked sa ti sniva o zuboch tak to znamena smrt v rodine... u mna po takomto sne zatial nik nezomrel, takze to je individualne, co si kto pripusti...

noteda

mne sa snivalo,ze o 3 tyzdne zomriem a priatel ma par dni na to videl vo sne vo svadobnych satach,no nevyzera to dobre :)))

jajka

mne sny podla snarov nikdy nevychadzali, vždy tam bola napisana nejaka blbost. ak sa mi splnili sny tak bud uplne presne alebo len tie podstatne crty v tom sne. tak ci tak,buducnost neovplyvnis. Ak ma niekto vo vasej rodine dieta ktore ochorie, tak davaj nanho pozor...

sinderela

snar dakujem velmi pekne....a este k tomu narodeniu...plati to pre mna?? ked sa mi to snivalo ze sa mi narodi dieta???

snar

mať dieťa na rukách- znamená narodenie dieťaťa
slepé- radostná nečakaná správa

zo psych. hľadiska- problém, ktorého sa držíš a zároveň ho nechceš vidieť.

kúp si snár, v budúcnosti sa ti zíde.