Nivea-Straight and easy

addaa

cawte ja som si kupila vsetko a som s tym spokojna vyfukala som si vlasy ale smerom dole a pomohlo to....nieje to uplne rovne niekde som mala male kucery ale tie som dozehlila....ja som spokojna no ale kazdy ma iny tip vlasov

luckaaa

juuuuj baby ozaj neviem co mam robit..nemam velmi kucerave vlasy..ale ekd su vyzehlene..vyzera to ovela lepsie..oplati sa to teda alebo nie??...

misssicka

straight & easy? tiež som sa "namotala"...ale veľmi s týmto prípravkom nie som spokojná.po vyfénovaní a požití prípravku vidím,že moje vlasy sú trošku rovnejšie, ale žeby som ich mala také rovné ako dievča z reklamy, povedať nemôžem...ale aspoň niečo.teraz si vlasy vyžehlím za kratší čas, ako pred tým.a vlasy mi pekne voňajú:)

freid

ano soni :))- ved ja som od toho nic necakala ... .
Ten boom sposobilo to ,,aaaa rovne vlasy bez zehleniaa ... juj taka hlupost :-)). Inak krasne vonia ale to je (u MNA) asi tak vsetko.

freid

Moja recenzia:
Nic moc. Mam rovne vlasy.
Ked sa susili vudela som na nich naznak toho ..akoby sa vyrovnavali ... avsak ked uschli .. nic moc .. akoby vtacie hniezdo. ... Moje vlasy nejak niveu nemusia... skusala som uz rozne sampony a laky od niveii,. vratim sa ku svojmu Dove :-).
Samozrejme ,,, ta reklama spravila velke BOOM, preto od toho aj ludia vela alebo teda aspon nieco cakaju ... .
Ja som od toho nic necakala a preto ani niesom sklamana... . Sak co:-) rada skusam, hladam co by mi najviac vyhovovalo ... V nivei som to nenasla . Ale to som len JA.

PS: uplne ale uplne rovne vlasy mam vzdy na druhy den po umyti vlasov ... akoby som si ich vylezala :_) ..ale to tejto niveii - nic.
Vraciam sa ku svojmu Dove - modry :-)))

sonka

niveaaaaaaaaaaa
áno, z kučeravých sa rovné vlasy nestanú pomocou prípravku, maximálne ich to trošku uhladí, ale nevyrovná, takže potm si treba ešte vlasy upraviť, ale uznaj aj ty, že na tej reklame to totálne prehnali, keď povedali, že sa dosiahne efekt rovnýchh vlasov po nanesení týchtoprípravkov - reklamný Ťah, čo je síce v dneš. dobe bežné.