pomocovanie :(

Príspevok v téme: pomocovanie :(
prosimpomoc

ahojte, mam taky problem a potrebovala by som sa poradit... mam 20 rokov a asi 3 mesiace mam problem s pomocovanim..je mi to velmi trapne a vobec neviem na koho sa uz obratit...:( :( trpim kvoli tomu aj depresiami a preplakala som nejednu noc..tak pls vazne....snad sa mi tu nikto nevysmeje...takze pojdem od zaciatku..zacalo sa to asi pred 3 ci 2 mesiacmi..podotykam ze tento problem mam iba cez den a nie v noci ked spim co mi je zvlastne...najskor som mavala aj vytok - bola som u gynekologicky a vraj je vsetko v poriadku nic mi nezistila a tak ma poslala na cievkove vysetrenie k inemu lekarovi...tak som sa isla objednat a informovat co to je vlastne zac..no a tak mi to pripada ze tam pricinu toho ani nejak nezistia...podotykam ze som tam este nebola na tom vysetreni priamo. A este jedna poznamka - mam problemy s vahou - momentalne trpim nadvahou, pretoze som narazovo velmi pribrala...myslite ze ak by sa mi podarilo schudnut tak prejdu aj tieto problemy? skusala som uz aj cvicenia na stahovanie svalstva avsak ani to nezabralo...vazne som velmi velmi zufala a uz ma nic nebavi..prosim poradte mi co najskor... :((

joni_

no urcite sa ti smiat nebudeme, je to dost neprijemny problem, skusila by som toho lekara, nemoze to byt aj nejaky zapal alebo nieco s mocovymi cestami a mechurom? neviem ja osobne som este taky problem nemala