nízky krvný tlak

Josh

Caute, chcel by som vediet som nejaky malatny a boli ma lopatka trva to asi 2 dni a chcel by som vediet ci by to mohlo byt od nizkeho tlaku. vdaka

jaja

pripájam sa do diskusie,poznám ten pocit z nízkeho tlaku,tiež mávam 80/55,90/60 a.p. aj napriek tomu,že pijem 3xkávu denne,cvičím,pijem min.2l minerálky,zdravo jem...obávam sa,či nemám nejaké skryté ochorenie,vraj to môže súvisieť so štítnou žľažou...

meduska

Ahojte, ja som mala az do minulého mesiaca nízky..obycajne 90/60
Ale ked som bola u Dr, tak sme obe nechápali..vyletel mi 185/80...chápete?tak teraz behám po doktoroch

hyla

ahojte vsetci s NT.ja ma 90/60 a ked prsi alebo na jar,v jeseni a zime este nizsi.ja rano skor nez vstanem cvicim v posteli a v polosede vypijem pohar vody.nikdy nevstavam rychlo a pravidelne cvicim.pomaha. pijem vela vody 3-4 litre.sice som stale na WC ale v pohode.a ked to na mna pride napr.na zastavke tak sa predklonim a tvarim sa ze si snurujem topanky a pomoze mi to .flasu vody mam vzdy so sebou.tie migreny su sucastou NT ale da sa im predist,ked citite ze to na vas lezie.

sueee

caute! ja mam 176 cm a cely zivot tlak 70 na 50 a som uplne v pohode. akurat ked sa postavim, alebo si sadnem, tak asi 1min vidim len sede mravcenie...a tie rady s kavou a cajom...tie su len narazove a akurat si mozte uskodit!!!
PS: ludia s nizkym tlakom ziju dlhsie a maju mensie riziko vzniku viacerych chorob!!

:)

moj najnizsi tlak bol 55 na 30 merala mi ho doctorka... a taky ten normalny mam 90 na 60..uz som si zvykla na farebne videnie..ked vidite modro zlto bieloa potom uz nic...aj na odpadavanie si zvyknete....pokial viem lieky v praom zmysle slova na to niesu..ale pomaha kava (mne uz nie),ciga dviha tlak a cervene vino a hlavne...v kuse pit pit pit pit pit nejaku mineralku alebo cosi..

hoa

aj ja mam velmi nizky krvny tlak.Hlavne vtedy ked som unavena a vycerpana z praci.Prosim pomocte mi co mam robit pri nizkom krvnom tlaku!Dakujem

michaela vlckova

zdravím, aj my máme výborné výsledky s herbalife, aj keď some boli zo začiatku opatrí, už sme s tými produktami skoro 8 rokov :)

štrba

zistil som veľa dobrých výsledkou pri regulácii krvného tlaku s potravinovými doplnkami radu Shape Works a produktami firmy Herbalife.