Citovy PROBLEM.ak mozte tak poradte prosim

Príspevok v téme: Citovy PROBLEM.ak mozte tak poradte prosim
nicka

Viem ze takychto tem tu bolo ale chcem aby ste poradili mne konkretne ak ste uz take zazili. Poznam sa s jednych chlapcom uz 8 mesiacov ,najprv sme si pisali len tak cez net a potom sme sa stretli nahodou na diskoteke a od vtedy sme v kuse spolu, on sa do mna zalubil asi od zaciatku od kedy sa pozname ale v tom je problem ze ja chcem aby sme boli len kamarati. on ma 23r a ja 19r. mam ho strasne rada fakt este som nestretla takeho super chalana ako je on ,ale necitim k nemu to co by si on predstavoval.A dnes mi napisal ze lepsie bude ak sa uz radsej nikdy neuvidime a ukoncime nase kamaratsvo .bol to pre mna obrovsky sok lebo strasne ho mam rada ale nelubim ho :( a nasilu do vztahu pretoze to chce on tak do toho nejdem.Prosim ak steuz nieco take zazili tak poradte prosim lebo neviem co mam teraz robit. a inac uz na zaciatku som mu povedala ze ho nelubim tak ako on man a chcem aby sme boli kamosi

nicka

vecernica- skusim sa s nim este porozpravat a uvidim.a dakujem za radu :) jeho to dost vzalo..ved si predstav ze vcera o pol noci ma isiel odprevadit az domov ,a to sme sli na pesi asi 8km, lebo mi nesiel ziaden bus a ani na taxik sme uz nemali a to sme sli okolo lesa a strasne som sa bala a jemu verim takze by sa nic nestalo..a on potom isiel sam zas tych 8km naspat okolo lesa..hmm a to neviem kto by pre mna nieco take spravil

vecernica

Viem ze je to strasne tazke odmietnut niekoho priazen a lasku. Je mi ho luto ,ale to sa stava v zivote. Ja som vzdy trpela aby som to povedala dotycnemu. Inak niekedy sa stane ze sa nakoniec zamilujes aj ty.Ale myslim ze on to urobil pre to lebo ho to velmi boli,, tak sa neche kamaratit.To uplne chapem.Musis niekedy cloveka zranit,,ved nemozes s nim chodit ked to necitis. Aj teba mozno niekdo zranil.Skus sa s nim o tom osobne porozpravat este raz a dohodnut sa ,,ze ked to budes citit ze sa ozves. Nechaj ho par dni tak,,ked sa takto rozhodol. U neho to tiez preboli ,len mu treba dat cas na rozmyslanie ale pred tym by som mu povedala presne to co tu pises. Ale osobne ,,nie pisat moze si to inak vylozit.Ak by bol moc depkovy ,alebo ta tahal do vztahu tak musis prijat to ze sa s nim nejaku dobu nebudes stretavat ..aj par mesiacov.Ak je kamarat ,potom sa zas mozete stretavat .Do vtedy si on uz urcite najde inu.

julia.

Mať tak tvoje problémy! Vieš koľko ľudí je chudobných, hladných a chorích?
To sú problémy. Tak moja pekná, si uvedom, o čo tu žiadaš. O hlúposť...