Ako ďalej???

Príspevok v téme: Ako ďalej???
olympika

Takže začnem tým, že niečo sa so mno udeje, odkedy mi kamoška napisala že koniec nášho 12-ročného priateľstva.Ani mi nevedela povedať dôvod,ale chyba je vraj vo mne.Veď ako ináč.Dorazilo ma zistenie,že za tým rozdelením stála jej matka, s ktorou si ináč véééľmi dobre rozumiem.Myslela si,že ju zvádzam na zlé chodníky.Keď zistila že je to naopak,tak teraz to ľutuje.Ale je neskoro.Asi som blbá, ale keby sa mi exkamoška prišla ospravedlniť za to poníženie a urážky,znovu by sme sa kamarátili.Ja prva nezacnem,lebo som sa o to ako vzdy uz pokusala.Ani na jej matku sa nehnevám.Asi som fakt blbá ale odpustila som to... Dosť mi kleslo sebavedomie,už nie som taká veselá a komunikatívna a plná života ako predtým.Ani diskotéky už nie sú ako bývali.Síce chodím na vodičák teraz cez prázdniny a mám povinnosti,vďaka ktorým nesedím stále doma a nenudím sa,ale chýba mi blízka kamoška.Navyše mám v sebe nejaký blok čo mi nedovolí si nájsť chlapca i keď sa chlapcom páčim.Bojím sa stretnutí s chalanmi spoznanými na nete. Mám strach z toho,že ich odplaším! neviem čím,možno povahou,sposobom komunikacie...... neviem.Nemám z celej tejto situácie depky ani nič,len som trochu skleslejšia.Nechcem sa ani ľutovat-to este nikomu nikdy nepomohlo.Ale za to vsetko si asi naozaj mozem sama :( a moja neschopnost a zla povaha pravdepodobne..... ani to neviem.Všetko navonok zatial klape-teda skoro vsetko ale pocitujem ze mi zivot uteka pomedzi prsty a tiez nejake prazdno a vnutornu nevyrovnanost.Snažím sa to brat tak ze zivot je aj tak pekny,treba si ho vlastne takym spravit i ked je to tazke.ale tak otázka: Ako to mám riešiť??? hmm?? mam sa o tom s kym porozpravat a aj som to urobila ale chcem nezaujaty nazor. ĎAKUJEM KRáSNE AK STE TO DOCITALI DOKONCA :D LEBO neviem ci by som ja TAKE DLHE CITALA :D.......

olympika

milý "kamosko"...... rada by som vedela par veci...... co ti je nezrelé na celej veci?? no sorry ze ma trapia take.... ako fakt nechapem teraz..... a s tymi romanmi-hmm no fakt nemam slov.a mimochodom nepoznas moj zivot,nevies kde a ako vyrastam tak nemozes tvrdit ze som nevyzreta a tuctova.......

kamosko

Prepac ale si strasne nezrela. Mozno to suvisi s tvojoim vekom. Ako by ti chybala, hlbka. Viac citaj ale nie romany.Vyslovene ti prajem tu prazdnotu, lebo len cez nu trochu vyspejes. Strasne tuctova.

00001

12 ročný vzťah je dosť dlhá doba, ale ak ona nemá záujem a nezáleží jej vôbec na tebe a na tvojich citoch tak sa naňu zvysoka vykašli. Viem, že to je ťažké a bolí to, no takto to bude ešte horšie. Na svete je véééľa ľudí a medzi nimi sa nájdu lepší ako ona, ...čo sa na teba nevybodnú. Nevnucuj sa jej, ona sa tak rozhodla! Hlavne skús žiť ďalej, nevracaj sa späť do minulosti, veď načo aj, ŽI! Máš len 18 a celý život pred sebou, svet sa ti ponúká. Hádam ťi to neprekazí jeden človek čo na teba serinká. Kašli na ňu.... A čo sa týka chatujúcich chalanov, tak na to si dávaj bacha s kým sa stretneš a ským nie. Väčšinou je to v pohode, nemyslím si že by si ich mala sklamať tým že by ste sa stretli. Môžeš ich milo prekvapiť ale sklamať to nie...Nezúvaj ale ver!