Mastna plet a La Roche Posay Effaclar

Príspevok v téme: Mastna plet a La Roche Posay Effaclar
myska

ahojte.pred par mesiacmi som vysadila po 4rokoch uzivania antikoncepciu, kedze som sa rozisla s priatelom no a dovtedy bezproblemova plet sa zmenila na nepoznanie.vraj to preto, ze sa telo cisti od hormonov..neviem ci ma niekto tiez take zle skusenosti po vysadeni ako ja.ale pome k veci.mala som mastnu, plet s rozsirenymi pormi.kozmeticka mi stale hovorila, ze mozem byt rada, aspon nebudem mat v neskorsom veku tolko vrasok.tak som vyskusila kozmetiku vsetkeho druhu,vichy, clinique,clarins..a nakoniec som sa nechala inspirovat vasimi radami a vcera som si zaobstarala La Roche Effaclar K a rovnako aj cistiaci gel na mastnu plet.do rana som mala plet uplne vyhladenu a aj cervene flaky su menej viditelne.takze ak ma niekto podobny problem, ako ja..mozem len odporucit.a Vichy hadzem do kosa..:)

agfoods

ja by som sa chcela spýtať na túto kozmetiku...mám problematickú pleť-veľmi-a už som zúfalá vy tu píšete aká je dobrá ale aj drahá len chcem vedieť či naozaj funguje než za to vyhodím tolko penazí. A este by som chcela vedieť čo z tejto kozmetiky používaťe a aký je najlepsí krém na veľmi suchu pokožku tela.

myska

jeffito..no ja som si to kupila prvykrat a bolo to v akcii za 750korun dva pripravky.ale ved checkni na nete ceny.. ale neviem ci by to bolo vhodne aj pre teba.mas len 15,podla mna by si sa mal sustredit skor na liecbu od koznej lekarky.chce to cas..ja mam 22 rokov a plet som mala zhorsenu z ineho dovodu ako ty

milla

kamilka kazdemu zabera nieco ine pretoze kazdy ma inu plet,co je tebe na prd tak mne pomaha a naopak...takze asi tak :)

kamilka

tak toto som používala aj ja,ale žeby mi to pomohlo sa povedať nedá,ani som sa z toho nešúpala,bolo mi to na prd

milla

velky pupak,ten krem si nanesies na vycistenu suchu plet nechas posobit max.6min.myslim a potom zmyjes vodou a das nejaky krem na plet.robis to kazdy vecer lebo potom je plet trosku podrazdena,predsa je to len 12perc.kyselina glykolova :-)

velkýpupák

milla a to ako používaš ten píling ked tam hovoria že to je krém? Používaš ho ako nejaký gél s vodou alebo si to tam len naplácaš a necháš pôsobiť?