Problémy s pleťou - RADA pre všetkých

Príspevok v téme: Problémy s pleťou - RADA pre všetkých
domík

ahooojky chcela by som poradiť všetkým, ktorý majú problémy so svojou pleťou - akné, hnisavé vyrážky a taaak, že najlepší liek na to všetko je kombinácia morskej vody a slnka, totiž teraz som sa vrátila z dovolenky a svoju pleť mám úplne vyčistenú bez akýchkolvek vyrážok a najmä stiahnuté póry! je to strašne dobrý pocit mať peknú pleť a nepotrebovať žiadny aknecolor ani nič podobné :))) a ešte vrele odporúčam používať na vyrážky ked sú FRAMYKOIN!!!!! super pomáha (aspon mne)! tak dúfam že som vám pomohla! :)))

evus;)

zlata moja framykoin je antibioticka mast! teraz ti mozno pomoze na akne ale o par rokov pridu nasledky a este k tomu je to velmi mastny a hutny krem ktory upchava pory!

evus;)

zlata moja framykoin je antibioticka mast! teraz ti mozno pomoze na akne ale o par rokov pridu nasledky a este k tomu je to velmi mastny a hutny krem ktory upchava pory!

cicka100

úúúžasnýýý je GARNIER PURE ACTIVE!!! ale samozrejme po dlhšom používaní čiže u mna sa to prejavilo asi tak po 2-3 mesiacoch pravidelneho použivania!!!!skuste aspon 2 vyrobky pravidelne používat!!! ja mám gél a pleťovu vodu, mala som aj krém... a fakt som spokojná!!!!pá

Mary-Kay

Baby ak chcete kozmeticke osetrenie a aj poradenstvo pre vase kamaratky a vas zdarma ozvite sa.Pracujem so znackovou americkou kozmetikou MAR KAY a je FAKT DOBRA.ozvite sa.

aďa 008

Nekazíš mi radosť, lebo s pletou už pol roka nemám problém a mimochodom žijem v meste. A kým som sa nestarala denne o pleť, tak po rôznych kúrach a ošetreniach sa mi stav vždy vrátil. Takže asi vychádzaš s toho. Pekný deň!

mnamka257

mozno ti ta pekna plet vydrzi tak 2 tyzdne, ale ked pojdes do mesta plneho smogu, nechcem ti kazit radost, ale podla mna s aro vrati spat

aďa 008

Mať peknú pokožku vyžaduje každodennú starostlivosť. Je to moja osobná skúsenosť. Predtým som chodila ku kozmetičke, ku kožnej ale trvalý výsledok prišiel až keď som sa naučila o seba sa správne starať a nie je to časovo vôbec náročné. Teraz sa zaoberám s čistením pleti + poradenstvo. Ak by ste aj vy chceli naučiť sa starať o seba, tak mi napíšte.

val

Prosím o radu mám na tvári po akne také dierky asi od toho vytláčania pórov ktoré mám stále. Existuje nejaká mastička? Ďakujem