Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...

Príspevok v téme: Bioderma, La Roche Posay, Vichy, Avene...
happyskin

...a ďalšie značkové kozmetiky...A o čo ide? Mám silné akné a chcela by som vedieť aká kozmetika je najlepšia. Už ma nebaví byť "pokusným králikom" mojej kožnej, ktorá mi stále predpisuje blbé mastičky (vôbec mi nechce predpísať Roaccutane aj keď som sa jej na to pítala tak povedala že nemám silné akné...no vtej chvíli som ju chcela poslať k očnému)a kozmetika z DM, 101 a spol vôbec nepomáha...tak mi napíšte čo vám pomohlo. ďík

bokanaj

Cetaphil cistiaca emulzia a krem. oba pripravky cenovo velmi pristupne, najdes na internetovych lekarnach. vazne mozem odporucat. roky som mala absolutne vysusenu plet, nic nepomahalo ani drahe kremy ani lekar. kozmeticka mi odmietala cistit plet, lebo ze ju mam velmi oslabenu a vysusenu a ze keby mi ju este drazdila tak by mi viac uskodila ako pomohla. ked som zacala pouzivat cetaphil - od februara tohto roku tak odvtedy ziaden problem, dokonca mam niekedy pocit ze by som si s tvare mohla zmykat vodu. krem vobec nie je mastny, lahucky ako pierko, rychlo sa vstrebe, hned mozem dat make up. perfektne. pouzivam oba pripravky rano a vecer a vecer sa normalne tesim ked si cistim plet, lebo mam pocit ze ju mam taku sviezejsiu :). hadam som pomohla :))

jujujujujuju

baby, velmi pekne prosim o pomoc. mam 17 rokov vrasky! ale vazne. mam velmi dehydratovanu plet. pouzivam la roche posay- hydraphrase, je dobry, ale chcela by som nieco ucinnejsie. prosim, uz som fakt zufala. poradte. a co vichy?

booRA

biksa: cetaphil zozenies aj na slovensku, ked nie v lekarni tak na internete. skus mojalekaren.sk
ja som tiey pobehala par lekarni v ktorych mi povedali ze o takom este nepoculi ale v jednej bola velmi mila lekarnicka a ta mi to ochotne objednala. na druhy den som mala aj emulziu aj krem a nemozem si ich vynachvalit. beriem roaccutane a na moju precitlivenu plet je to jedina kozmetika ktora mi nevypali cervene flaky na tvar. emulzia nestipe a kremik krasne hydratuje aj extremne vysusenu pokozku.vrelo odporucam, aj cena je vynikajuca len si to treba najst!

biksa

Tak je mi 17 mám akné. Používam na to Duac gel. Ten mi síce pomáha ale velmi mi vysusuje plet. Chcem sa spýtať na Avene clean-AC čistiaca emulzia a La roche posay H pena. Na noc používam krém Cétaphil. A ešte či sa dá kúpiť Cétaphil čistiaca emulzia aj na Slovensku, bo som ju hladala všade a nikde ju nemali dokonca mi jedna lekárnička povedala že na SR sa nedá zohnať...:ˇ((

majolenkkka

buxa: 4 mesiace??? to si ho musela asi velmi zriedka pouzivat :) mne pri kezdodennej spotrebe aj rano aj vecer vydrzi cca 4-5 tyzdnov.

katusaa

ahojte,
ja uz asi 3 mesiac pouzivam na moju suchu plet vzorky od Avene-hydrance optimale riche a LRP-hydraphase riche no a neviem sa rozhodnut ktory znich je lepsi. Plet mi skrasnela. Este pouzivam micelarnu vodu od Biodermy-white objective, je dobra ale chcem skusit nieco ine ;))

hanuskkaa

Najlepsia je kozmetika od Biodermy - Sebium...mam odtial cistiaci gel, krem a pletovu vodu a naozaj mi to pomaha..odporucam:D

buxa

ja mam bohate skusenosti s la roche posay-effaclar,mala som cistiaci gel-150 ml,pletovu vodu stahujucu pory-200 ml,zmatnujuci krem-30ml a taky mali kremik 15ml-na korekciu
Najlepsi bol asi ten gel a okrem toho nie je az taky drahy!Ked si to vezmes,tak vydrzi 4 mesiace a stoji okolo 12€-360Sk,to je na mesiac 3€-90SK a to nie je take strasne,aj ked sa zamyslis ze ak by si si rovnako velky gel kupila napr.od Balea,stal by ta namiesto 360Sk iba 70Sk vydrzi ti tiez styri mesiace,ale ten vysledok!!!!a uz som spominala,ze ten LRP vychadza na mesiac 90Sk takze je to v pohode,podla mna 90SK-3€ na to,ze ti to pomoze s akne je malo!!!len ci ti to pomoze!ak mas tazsiu formu tak neviem...ja som mala strednu,teraz mam lahku,mne to pomohlo,ale kozmetika je tak individualna!co mne pomoze tebe uz nemusi

tyrusqa

Mam dobre skusenosti s Biodermou-sebium H2O-cistiaca pletova voda plus sebium moussant-penivy gel.takisto effaclar penivy gel a cistiaca micelarna voda.kremy sa mi neosvedcili.ja vobec nepouzivam krem.ako mi aj kozna doporucila.

farmaceutka

Ak ocakavate, ze kozmetika bude mat vyraznejsie ucinky ako lieky od dermatologa, musim vas sklamat... Okrem toho-akne je ochorenie, ktore sa (okrem Roaccutanu) neda vyliecit naraz, kym neprejde kriticke obdobie, da sa len kontrolovat a udrziavat v prijatelnom stave.