UVOLNENIE U GYNEKOLOGA

karamelka

tiez to beriem ako preventivnu sucast zivota, ale je to zvlastne. No ale asi vsetky viete o com hovorim. Mozno je to horsie vtedy ked mam plny mechur lebo mi chvilocku pred vysetrenim robil aj sono a potom to tlaci este viac... Dakujem vsetkym za odpovede.

Jarka77

karamelka ja mam 29 a stale som napnuta stale mi musi povedat uvolnite sa im sa to povie no snazim sa. Vies neznasam to vysetrenie ako vsetky zeny ale je to potrebne pre prevenciu. Ja chodim pravidelne i napriek tomu neprijemnemu vysetreniu i napriek tomu mi zaciatkom roka vysli zle vysledky a skoncila som v nemocnici pod narkozou ale potom boli vysledky dobre. Chcem tym povedat ze i ked je to neprijemne treba chodit preventivne je to dolezite ak chces mat istotu ze si zdrava.

zizi

To neni nič ja som vždy taka bola nervozna že som mu v jeden den skočila na kozu padla som a odlomila niečo s kozy a potom som pri odchadzani vyliala sestričke na karty zdravotne kavu :)

Darinulka

napr mne pomaha kedmyslim na ina veci napr si obzeram ambulanciu a bo myslim na priatela, lebo tym ze si ao struna robis zle len sebe to je hlavne

eviak

mne dost pomaha, ze sa so mnou doktor rozprava o veciach kt. absolutne nesuvisia s vysetrenim.. nemysli na to, skus pri tom pocuvat hudbu, to mu snad nebude vadit