Nachladli mi ladviny ako sa mam liecit?

Kýčera

Kým pôjde k lekárovi-PIŤ močopudné čaje,čo najviac do 17 hod.,obličky a chodidlá držať v teple,nejesť dráždivé jedlá,obmedziť bielkoviny,kúpiť v lekárni J.V.Kvapky Nefri,nebrať žiadne lieky,alkohol,...a sú to vôbec obličky,čo ju bolí?Volila by som radšej pohotovosť.Niečo si nájdi aj v podobných témach.

mamma mia1

Ahojte prosím mám strašné obavy lebo mama už od piatku má veľké problémy s močením pretože má veľké bolesti v podbruší a tiež ju bolia obličky. Skúšala už aj no-spu ale moc jej nepomohla. poraste ďakujem

philips

iveta:
1. nauc sa pisat
2. stitnu zlazu ma kazdy zdravy clovek
3. pravidla slovenskeho pravopisu nestoja tak vela, aby si si ich nemohla kupit

ivetabejby

vise dve roky mam bolesti chrpta a ta bolest presla aj do obydvoch nohoch lekari zistily ze mam stipnu zlazu boriem lieky ale ta bolest stupa teraz sa mi objavily krcky na krku a bolia chcela bi som radu

markhusss

Mám na obličkách zistené 4 diagnózy. Mám stým problémy od malička, kedy som prekonal nejaký typ vírozy, ktorí mi chytil aj obličky. Od malička som chodil do nemocnice ale teraz je to už ako tak v poriadku. Chodím raz ročne na kontrolu (nefrologická ambulancia) a mám obličky v poriadku. Doteraz som vyskúšal kadečo ale toto čo sa tu píše, aspoň poväčšine sú podľa mňa kraviny. Ide hlavne o to, mať obličky v teple a hlavne aby ti neprefukovalo cez oblečenie. Mne osobe pomohli osvedčené praktiky ako zahriať sa, dať si rybací sirup + vitamín D,E. Vždy mi to prejde do 1/2 hodiny.

casanta

No ak vas boli v krizovej oblasti moze ist aj o zapal oblicky. Bolest je velmi silna, ledva sa postavite, taktiez ked vas niekto buchne do tej oblasti tak ide o velmi silnu bolest. Moze sa pridruzit zimnica,aj zvracanie, horucka, velmi vysoka a tu nic ine nepomoze len urgentna lekarska pomoc. Ja som toto absolvovala a ostala som v nemocnici cez 2 tyzdne. Davaju vam infuzžie a silne antibiotika.netreba podcenovat ani najmensiu bolest....a to som si myslela ze ma len chrbat boli...

aloegel

Dobry den. V pripade nachladnutia obliciek je vhodne pouzivat sprej z aloe vera. V pripade zaujmu o viac informacii kontaktujte ma emailom