Lesklé vlasy

kyblik_

sonka:)
pivo= na vecsi objem vlasov (netreba oplachovat, ked su vlasy mokre tak budes to trochu citit ale akonahle vyschnu tak proste fuc:)
ano skusala, a objem bol fakt vidno, akokeby si mala tuzidlo:)
ale chcem vyskusat tento cierny caj :)))

sonka

kyblik_... čooooooooooooo? aj pivo pomáha vlasom? to som nevedela. tiež ním stačí vlasy opláchnúť po umytí, skúšala si ho už? no a to pravda, že smrdí, ach :D

sonka

Lucinka33... inak spomínala si ešte zábaly u kaderníčky, tak ja som na ne chodila a sú účinné. Nie sú ani veľmi drahé, ja som za 1 ampulku zaplatila 150 sk + vyfúkanie, takže v pohodke a máš rozne ampulky - na hydratáciu, na veľmi zničené, na farbené vlasy... je ich veľa a možeš si len vybrať, poprípade ti poradí kaderníčka aký je pre tvoje vlasy najvhodnejší. Ampulka vydrží 4 - 6 týždňov. V každom prípade, teraz, keĎ sa leto končí choď, asi aj ja pojdem, lebo slnko z nich vyťahalo lesk, farbu a potrebujú oživiť.

sonka

Lucinka33... no tak ja už fakt neviem, lebo mne ten oliv. olej poradila aj kaderníčka a aj som čítala v časopise, že je dobrý, ale ako vravíš, všade sa popíše niečo iné a aj každý kaderník ti može poradiť niečo iné, takže neostáva nič iné ako vyskúšať to a vytvoriť si vlastný názor. Takže mne pomáha a mám aj krajšie vlasy, ale ako vravím, každý ma´iné vlasy a každému pomáha niečo iné, takže je to u každého rozne...
a ten čaj, to je jedno, či si ho opláchneš vodou alebo nie, je to na tebe, ja si ho napr. opláchujem, lebo potom si dám ešte neoplachovú kúru do uterákom presušených vlasov, ale keď už bezopl. kúru nedávaš, tak ten čaj neoplachuj vodou... jednoducho princípp je v tom, že aj voda vysušuje vlasy, preto po omytí by si si na nich mala niečo dať a keĎ nie, tak čaj neoplachuj.

kyblik_

lebo napr viem ze pivo sa nema zmyvat (a ano nesmrdi)
a tak ze ci caj nebude rovnake, ale podla mna tiez nezmyvat ak teda ma mat ucinok, ale tak to je len moj nazor (a na ten by som si dala pozor)-vlastna skusenost :)))))

Lucinka33

sonka, ano. ja som vsak citala v jednom casopise o vlasoch, tusim ze to bola priloha k Emme alebo Eve, ze olivovy olej nie je vhodny na vlasy, vravel to nejaky kadernik...ale v kazdom casopise sa docitas nieco ine, aj kadernici maju rozlicne nazory, tak tazko povedat...ale mne osobne nepomohol.