surne

Príspevok v téme: surne
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mam taku otazocku..pre zeny..ze ked idene na gynekologiu..tak sa vyholite uplne alebo ako...lebo moja kamoska chodi a na nu stale vrieska ci je normalna..a ja neviem co mam robit..ci nechat dorast alebo co..moja doktorka je uz zena na dochodku tak to proto..ako mne je jasne ze oni uz videli kade co ale ajtak no ..ja k nej idem prvy krat lebo som zmenila doktora a do teraz ma nikdy nepriehladala doktorka lebo som nemala pohlavny styk iba sa povypitovala spravila ultrazvuk a to bolo vsetko

to co za..

Ale prosim ta...lekarka urcite nebude vrieskat na niekoho ci je chlpata alebo oholena! Mozno je taka debilka co nieco podotkne ale ze vrieska? To myslis vazne?!
Ja sa neholim nikdy uplne ked idem k lekarovi...preco by som sa mala kvoli nemu inak upravovat?
Ak sa holis v beznom zivote uplne, tak to sprav aj teraz, ak sa neholis vobec, tak sa nehol kvoli nej...ja si ju stale upravujem, a urcite by som sa nevyholila kvoli lekarke specialne, ked to tak nerobim stale, je to smiesne.

kla.ra

chod ako chces, ja som bola vyholena, nebudes prva a urcite nie posledna...ona na nu vrieskala pretoze bola vyholena :D ??? to vazne?