chlamidie trachomatis

Príspevok v téme: chlamidie trachomatis
tamia

vecna tema....Chcem sa opytat RNG co by poradil ked vsetko zlyha.Nejaky cas sme si dopisovali,ale uz mi nejde odoslat ti email na tvoj sukromny mail,tak musim na verejne forum.Mam chlamysie 5 rokov a po brani vseliakych moznych atb.,mi nic nezabralo a chlamydie mam stale pozitivne,tak som nasla toto forum a zacala som uzivat prirodne produkty v nadeji ze tie pomozu a na radu rng som brala GSE,beta glukany,vit.C,vilkakoru,graviolu,enzymi,atd niekolko mesiacov a ked som si dala odobrat krv na moje velke prekvapenie mi hodnoty vobec neklasli a som stale vysoko pozitivna.Uz neviem co mam robit,co uzivat vsetko sklamalo.Skutocne nik nevie pomoct co nato zabera?Rada by som si zalozila rodinku ale kvoli chlamydiam nechcem,lebo uz som citala ake to moze mat nasledky na babo.Poradte prosim

RNG

test positive je casto aj mesiace po zniceni infekcie v tele. A chlamidie sa liecia dlhe mesiace , teda aspon chlamidia pneumoniae. Preto sa podla lekarov "casto vracaju" lebo ich atb neboli dostatocne na nich ucinne.
Inac najucinnejsia (lekarska) je metoda dr Wheldona(Vanderbit,Wheldon obsahuje 2 silne atb, metronidazol a NAC, a trva 1 rok!!!)
Naproti tomu niektore moje zdroje (lekari) odporucaju pouzitie Samenta, GSE a extraktu z olivovych listov, pripadne aj NAC s tym a to su vsetko velmi silne antimikrobialne,casto ucinnejsie ako ATB a pri tom bez bocnych skodlivych efektov tj vhodne na dlhodobe pouzitie bez poskodenia/zamorenia tela, ako je bezny nasledok syntetickych neprirodzenych liekov.

tamia

RNG este sa ta chcem spytat AKO DLHO mam uzivat tieto pripravky,aby som chlamydie uplne znicila? GSE som uzivala 3 mesiace ostatne produkty 1-2 mesiace a stale som pozitivna. Tak ako dlho to mam vsetko uzivat????? Dik za odpoved

RNG

Neviem ake davky z uvedenych si pouzivala, ale ta kombinacia by mala chlamidie znicit.GSE60 kvapiek denne
Vilcacora 2 lyzice denne
Betaglukany 3x400 mg
pripadne 2x1 gram NAC
Pripadne mozes vyskusat 3x750 mg extrakt z olivovych listov(20% oleuropein)
Neviem , aky test si na to mala, ale niektore nepriame testy na protilatky ukazuju pozitine aj po zniceni nakazy este niekolko mesiacov.
Telo vyraba zo zotrvacnosti protilatky.
Alebo mas niekoho v blizkosti, co je bacilonosic a sustavne sa infikujes znova?
Nevidim na tom zozname zinok a probiotika, Tie by som pouzival , vcitane selenu a odporucam kazdemu na zvysenie imunity.