farba vlasov k farbe pleti

Príspevok v téme: farba vlasov k farbe pleti
zuzana520

moja prirodzena farba vlasov je taka stredne plava, mozno tmavo plava, teraz mam take svetlo hnede, jemne docervena, ale uz dost odrastaju a potrebujem nejaku zmenu :)) moje oci su take svetlo modrosivo zelene:D mam svetlu plet taku do zlta, na tvari je taka do ruzovkasta. ale je svetla dost. je ale zaujimave ze mam svetlu plet, svetle vlasy, ale moje obocie a mihalnice su CIERNE.. preto som rozmyslala nad nejakou tmavohnedou farbou na vlasy, len neviem ci nebudem vyzerat ako mrtvola..neviem sa rozhodnut:/

laylinaa

inak.. ja som presla podobnou zmenou.. moja prirodzena farba je spinava blond, ale ja som si ich odfarbovala na absolutne plavu... brutalne svetlu.. a vlasy sa mi taak znicili, ze som ich dala radikalne ostrihat a postupne som ich stmavovala az na terajsiu svetlohnedu.. no teraz je po cerstvom nafarbeni, tak je trocha tmavsia, ale ona sa mi umyvanim zmyje, pretoze stale je tam ten vybieleny vlas v zaklade.. takze uvidime ako to dopadne nakoniec :)

ivana123

Ja mám tiež bledú pokožku, modré oči, a svetlohnedé vlasy a ktomu husté čierne obočie a čierne mihalnice..a žijem s tým. Na to akú mám blédú pokožku, nechápem, prečo mám čierne obočie a tiež ked som bola malá mala som blond vlasy a stále to čierne obočie.

kamilka

tmavohnedé vlasy k svetlej pleti sa moc nehodia,budeš vyzerať ako snehulienka, obočie ti odfarbí kozmetička,aby tak "nekričalo" na tvári