Trenčianska nemocnica

Príspevok v téme: Trenčianska nemocnica
zhrozená...

pred pár dňami som sa vrátila z trenčianskej nemocnice a musím povedať že mám traumu na veelmi dlhý čas....sestričky neochotné,protivné,pomalé,starostlivosť katastrofálna,...máte podobné skúsenosti či len ja som natrafila na hrozné oddelenie??to je v každej nemocnici takto?ak máte možnosť výberu určite nie trenčín...hanba zdravotníctva..

hospitalNOgood

ako neviem čo si myslíte sa zobuďte konečne zdravotná starostlivosť na SVK už dávno nie je taká aká by mala byť, netvrdím že všetky nemocnice sú na hovno ale smerujeme k tomu, nedostatok personálu, zlé vybavenie, no money (údajne). AK to takto pôjde ďalej to bude zlé veľmi zlé, si vezmite z pohľadu zdravotníkov ako by ste sa vy tvárili kebyže stále robíte- minimum voľna, zlé vybaveniie, málo materiálu, veľa roboty a málo personálu, pri takomto štýle človek vyhorí veľmi rýchlo a potom sa čudujeme, prečo lekári a sestry su takí akí sú. SI vezmite že možno doktor ktorý vás operoval mal 24 hodinovu službu a ostal po službe lebo vas dakto musi odoperovať.Alebo sestra ktora vas osetruje robí v dchoch robotách aby uživila svoje deti lebo je na ne sama. AJ zdraotníci sú len ľudia, ale aj cez to všetko si myslím že ak pacient potrebuje tú sestru, alebo doktora tak oni sú tam od toho mu ppomôcť ale žiaľ nie vždy je správanie zdravotníkov ALE aj pacientov áno pacientov v pohode. WAKE UP ľudia bude horšie.

hospitalNOgood

ako neviem čo si myslíte sa zobuďte konečne zdravotná starostlivosť na SVK už dávno nie je taká aká by mala byť, netvrdím že všetky nemocnice sú na hovno ale smerujeme k tomu, nedostatok personálu, zlé vybavenie, no money (údajne). AK to takto pôjde ďalej to bude zlé veľmi zlé, si vezmite z pohľadu zdravotníkov ako by ste sa vy tvárili kebyže stále robíte- minimum voľna, zlé vybaveniie, málo materiálu, veľa roboty a málo personálu, pri takomto štýle človek vyhorí veľmi rýchlo a potom sa čudujeme, prečo lekári a sestry su takí akí sú. SI vezmite že možno doktor ktorý vás operoval mal 24 hodinovu službu a ostal po službe lebo vas dakto musi odoperovať.Alebo sestra ktora vas osetruje robí v dchoch robotách aby uživila svoje deti lebo je na ne sama. AJ zdraotníci sú len ľudia, ale aj cez to všetko si myslím že ak pacient potrebuje tú sestru, alebo doktora tak oni sú tam od toho mu ppomôcť ale žiaľ nie vždy je správanie zdravotníkov ALE aj pacientov áno pacientov v pohode. WAKE UP ľudia bude horšie.

Iveta 111

Minuly mesiac nam v trencianskej nemocnici zomrela mama....po styroch dnoch hospitalizacie na geriatrii ju previezli na chirurgiu..kde primar konstatoval, ze operacia sa vykonala, ale pacientku k nim previezli neskoro...povie mi niekto ako je to mozne..vitalna zena 75 rocna ktora odpadla pri nakupovani...co na tej geriatrii robia....ake vysetrenia absolvovala ked nezistili krvacanie do dutiny brusnej.....ak priveziete dakoho na toto oddelenie..sledujte si ho sami a denne....nam to umoznene nebolo..bola karantena, teda zakaz navstev..

tk

dobrý deň.pokiaľ sa týka trenčianskej nemocnice,tak môžem uviesť,že mám veľmi dobré skusenosti.mal som dosť vážný úraz,kde ma ošetrovali na odd.úrazovej chirurgie-príjmová am.-pohotovosť.ošetrenie bolo rýchle,ošetroval ma mladý doktor,ktorý mi veľmi pomohol svojím odborným zákrokom od intezivnej bolesti.všetci prítomní zamestnanci ktorí sa na pohotovosti nachádzali sa správali veľmi ohladuplne.ošetrený som bol bleskovo a domov som išiel už bez tých strašných bolesti.úprimne dakujem.tk

Moireal

Zda sa mi, ze ked porovnavali kvalitu nemocnic, TN z toho vysla najhorsie.
No ja by som tam pridala aj Kramare. Strava otras. Nic som tam nejedla, iba ak kusok ovocia, aj toho tam bolo zalostne malo. Na bielej muke a cukre zit mesiac a pol, dakujem neprosim. Tiez mi nosili rodicia jedlo a keby nie, ostala by zo mna uplne kost a koza a to mi aj vtedy vsetci vraveli, ze aka som chuda.
A pristup sestriciek a doktorov. Doktori nekomunikovali, iba posuvali terminy dokonca aj v hodine 12tej ked uz clovek lezal na operacnom stole.
A sestricky drze a neschopne dat injekciu. S minimalne jednou takou som mala skusenost. Mala mi dat plazmu ale nenapichla mi kanylu poriadne. Vysledok bol taky, ze mi za polhodku z toho tak navrela ruka a o bolesti ani nehovorim. Skratka a dobre, nie ze starostlivost ale tyranie a absolutny sociopatizmus a to este syn jedneho nemenovaneho vysoko postaveneho chirurga jednal s pacientami typu: vy ochrniete, oslepnete, zmierte sa s tym...
Ja len tak, ze pokial sa s diagnozou neda inde, tak dobre ale ak je to nie velmi vazne, Kramare nikdy.

pišta00

V TN nemocnici som bol ako pacient raz po otrase mozgu a operovanej zlomenine kľučnej kosti, nie som fajnový a izbu z čias komunizmu som vydržal čo ma ale sr...lo najviac bolo to ako sa o mňa ako pacienta starali...

Cvičím a veľmi si potrpím na strave bolo mi jasné že v nemocnici nemôžem očakávať nejakú pestrú vyváženú stravu ale aby 22 ročný 90 kilo vážiaci človek dostal na raňajky 2 múkové párky a jeden krajec oschnutého chleba, na obed milimetrový plátok mäsa s 3 zemiakmi a na večeru oschnutý rožok s lekvárom a za celý deň mi mali problém priniesť pol litra čaju (prvý deň keď ma nechali dokonca úplne bez vody) a keď som sa sťažoval, že ako pacient nedostávam ani zďaleka toľko koľko potrebujem a že dospelý človek má za deň vypiť minimálne 3L tekutín a príjem stravy má mať minimálne 2000kcal tak na mňa pozerali či mi nedr..e (keby mi priateľka a rodičia nenosili vodu a jedlo bol by som celý deň o pol litri vody a jedle, ktoré vystačí tak pre 5 ročné dieťa).. V nemocnici som bol cca 3 týždne a za ten čas som tam schudol takmer 10 kíl. O akej zdravotnej starostlivosti môžme potom hovoriť, pracujem odvádzam do poisťovne nie malé peniaze, ktoré nie su absolútne adekvátne k tomu čo za to dostávame. Ak máte kohokoľvek v nemocnici ustriehnite si či dostáva dostatok jedla a vody pretože v nemocnici na to totálne se..ú, spoliehajú sa na to, že keď človek leží nemá až taký pocit hladu a kľudne by vás tam nechali vyhladovať a dehydrovať...

Hnus

Trencianska nemocnica je hnus,neochota fuj mne tam zomrel pred rokom tatino,stacilo im na to 4 dni aby mi ho zabili,najprv ked som chcela info co teda bude dalej,ako sa bude postupovat (2 dni pred rokom smrtou),tak mi ten debil co si hovori lekar,povedal co chcem on ma vsetko ale vsetko zle,retard jeden a to som mu buchala na dvere asi 5 min az kym pan debil sa zobudil,spravanie do kravina mozu ist robit nie do nemocnice s tatinkom to dopadlo zle uz sa mi zivy domov nevratil a to mu mali amputovat jeden prst na nohe,mal cukrovku,viem ze by sa dalo ho zachranit,len by tam musel niekdo byt,myslim lekar a nie banda debilov no a tento rok sa mj stal zasa zazitok,mamina si zlomila bedrovy klb na pravej nohe,rok pred tym mala zlomeny na lavej,najprv ked ju priviezla zachranka (ja som isla po nej na aute),tak na prijme mi nevedeli povedat kde je a este sa ma lekar spytal ci nemohla sama odist,no jasne to sa moze opytat zasa iba debil,zo zlomenym krckom sa ani neposadi a nie ze odist,tak som ju musela ist hladat sama,ale nasla som ju uz na ortopedii uz bola na rengeny,vsetko ok aom ai myslela,prd lekar sa pyta a co tam ma zlomene ked tam ma zelezo? Ja ze prosim? Oni jej zrengenovali druhu nohu ved to nieje normalne,tak zasa na rengen ok to bolo okolo 13:30 no a moja mamina sa dostala na lozko o pol desiatej vecer,uz bola chuda unavena,ona ma este aj alzhaimera,takze nieje to len tak,na druhy den ju operovali a uz na izbe,prisli sme za nou a ona uz len na kraji posteli,hola z hadickami,keby sme neprisli tak zasa by spadla to bolo hrozne,hned sme to zacali riesit,lebo uz sme mali velky strach ale vsetci o tom vedeli ze ju treba uviazat,aby sa daco nestalo,mala tam byt 7 dni ale jej sa to pekne hojilo tak sme si ju zobrali na 4 den domov,lebo starostlivost nula bodov a prjstup fuj a to rodicia pracovali cely zivot a odvadzali do poistvni nie male peniaze a taku krasnu opateru mali,vzdy ked som tam bola tak som sa s tymi co si hovoria sestricky a lekary iba vadila,poviem vam radsej umret ako ist do trencianskej nemocnice

gejby

jako v trencianskrj nemkcnici ci pohotovosti sa mozu lufia contam robia bolat amteri,chudaci......chxelq by soms vedoet ci by reagovali a dali tu lowcbu svojej rodinr alebo tk ako vzdy vyputali 2 eira a kkt vysetrili!!!!! vdaka bim lezi moj tatino v nemocnici len skrz toho ze je tsm neschopna dr.ktora ma z manzela nrjake riaditela