syndróm zvýšenej neuromusculárnej dráždivosti

joni_

ahoj mariaa, 900mg vapnika denne, nebyva ti z toho zle? ja som mala teraz 1000mg denne a bolo mi hrozne blbo od zaludka, alebo zalezi na tom aky ten liek je, aka znacka a presne zlozenie?

[zruseny12]

ooo,jasne ja som uz jednu prehltla...meeeee:0))))).....ci ako vlastne robi koza?/no zasa dakomu toto bude voda na mlyn...:0)))))..../

cathrin

ooo - no nemam byt z coho v depresii - aspon o tom neviem :-)) ale kazdopadne skusim brat tie lieky a uvidime :-) dakujem

ooo

Mariaa mne včera napísali, že ich odoslali a že dnes alebo zajtra prídu.. tak začneme jesť a budeme si vymienať zážitky :)))

ooo

Katarína aj úzkosť sa takto prejavuje... radím ti dobre z vlastnej skúseosti nepátraj ďalej po iných chorobách, lebo sama seba hrozne vyplaším a vynervuješ. Skús citalec a uvidíš, ok?

[zruseny12]

tak potom neviem,ale prave ked mas unavu,ved aj mne to postupovalo zo zaciatku tak....sice mne trpli prsty na rukach v tehotenstve....a muskularna je svalova drazdivost,a nervy mas aj v svaloch a ked nemas dostatok miner.a vit. ktore potrebuju svaly tak to drazdi celel telo atd.ale skus potom sa obratit na RNG,ked chces...

katarina

Ahoj Mariaaa ja ale nemam tetaniu - moje symptony su len unava, problem so spanim a obcas nejasne videnie... no nic mi netrpne :-) dostala som na tri mesiace antidepresiva CITALEC a vraj sa mi to ma upravit... no chcela by som vediet viac o tomto syndrome - no nikde nic nie je :-/

[zruseny12]

banan obsahuje draslik a krce mas ked ti chyaba draslik,to nam raz poradil RNG a este jednej....tak som to jedla a fakt krce ustupili....
TAK TI ZELAM DOBRU NOC...A DOBRE SA VYSPI...PA

[zruseny12]

vapnik beriem 900mg denne,jem aj mak rano 3lyzicky na obed a vecer....a beriem nepretrzite,lebo ja mam uz tak poskodene kosti,ze musim,ale aj tak mi povedali v osteocentre,ze mozno zbytocne beriem,lebo sa mi nevstrebava-jednoducho sa trati....teraz som bola na gastre koli tomu....ale ja ho aj tak beriem neda mi to,lebo ja citim na sebe zmeny odkedy som ho zacala brat....
citala som ze denna davka by mala byt 1500mg,ale starsi aj viac by mali brat...nieco je aj v doplnk.na menopauzu-vpnika,ale este do 1500mg mi tusim chyba,ale aj ten ryby olej mi hodne myslim pomaha...