OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

Ahojteee.Noonaa,to s predajom domu nie je jednoduche,ludia su vselijaki,naslubuju.Ale vsak aj to je pravda,ze nie je to vec za 5 korun,tak si to kazdy riadne chce premysliet.Ludia su opatrni,len nebolo by od veci,keby radsej povedali pravdu a nenatahovali cloveka.Dd,to s tym ockovanim doverne poznam.Ale aspon ze sa malinka potom ukludnila.Ako sa mate,chystate sa niekam cez vikend?Maria,pozrem si tu stranku,ale az buduci tyzden si nad to sadnem,lebo tento je manzel doma a akosi nestiham.Dnes chcem este poumyvat vsetky okna..Vcera sme boli na zahrade po nejakych 2 tyzdnoch a nevedeli sme co skor..Mesto vycapilo velke kontajnery,tak kym sme poodvazali vsetko nepotrebne zo zahrady,tak to aj trvalo.Manzel pokosil,potom sme sa chvilku venovali autu-sme ho konecne umyli a aj navoskovali,no a potom sme sa do vecera venovali skalke a kvetinkam..Takze roboty az nad hlavu..A vy ako sa mate?Kekso,ty sa nejak tiez neozyvas,kde si zasity? :D

dd

aale, spravila som si par palaciniek..tak narychlo, uz som bola hladna a kym by som navarila cosi ine..tak to by trvalo :D palacinky som mala za 15min.hotove :)

dd

uff..tak to dufam, ze sa Ti polepsi!ja akurat papam, bola som s kamaratkou a s nasimi malymi kockami v lesoparku(konecne nam vyslo stretnutie :)) tak som doobeda nestihla navarit..tak este len teraz obedujem :D.Betka mi zatial spi, takze sa snazim zrelaxovat..

[zruseny12]

radana...chod na www.modrykonik.sk
tema:pletieme pre deticky...
tam mas nejaku stranku na hackovanie pre zaciatocnikov....napisala ju bambusko...

noonaa

ahojte :)))))
pozrite sa,kolko je hodin,ked pisem a to tu uz sedim polhodinku....nejak som nemohla spat.Aspom vam mozem napisat,ze sa mam ok,len mame stres s predajom domu,ludia su rozni...naslubuju sa a potom sa uz neozvu,akoby islo len o kupu jablk....no a tak,iank dobre vsetko:))) vy sa pochvalte....v noci sa mi snivalo,ze ideme mat babatko,joj,tak by som uz chcela,len ta skola.... ale pride ten cas :)idem ranajkovat,tak pekny dnik vam prajem