OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

ahojte kocky :)!
ako sa Vam dari?ako sa mate??co ste dnes robili?my sme boli na ockovani..teda bola som s Betkou..uff..to sme si zasa uzili..do ordinacie vbehla plna nadsenia, ale jak zbadala doktora, tak hned zaradila spiatocku a drzala sa ma ako kliest..neviem, ci sa ho boji ci co..ani ju poriadne popocuvat nemohol, stala na lehatku, drzala sa ma a plakala..ked jej chcel pozriet zubky, tak este ze plakala, tak mala pootvorene usta..inac by nevidel nic..no a jak ju sestricka pichla, no to boli este len revy..ale som ju potom hned zobrala do cakarne, nadojcila sa a bolo dobre :).boli sme potom zaviezt este manzela do prace a my sme boli sa prejst v lesoparku :).nastastie jej nic nebolo, ani teplotu nemala :) takze to celkom dobre zvlada :).
zelam Vam krasnu nocku a pekne sny!majte sa :)

radana

To ano,pletiem rozne vzorky podla kreslenych,pisanych navodov,to mi nerobi problem.Ale o hackovani nemam ani sajnu :(

[zruseny12]

...chapem ta...ja len ,ze ked pleties podla navodu vzorky tak som si myslela,ze aj toto by si zvladla...
no,je pravda,ze hackovane veci su tiez pekne...
prajem ti pekny vecer...ja sa uz lucim s PC...sice tiez nie som na nom stale,ale obcas sa mrknem...pletiem dalsiu siltovku....pa

radana

Hm,Maria,keby mi to hackovanie mal kto polopatisticky ukazat na zivo,tak by som sa to naucila,ale takto z obrazkov som total antitalent na hackovanie a pri tom sa mi hackovane veci veeelmi pacia a chcela by som sa to fakt naucit.Uz som sa aj pytala jednej ucitelky v maleho skole,ze ked bude mat cas,ci mi nevenuje hodinku a nenauci ma to..Tiez velmi krasne hackuje a tiez vie aj strikovat.Len horsie je nejak sklbit cas,kedy by bol maly pri ucitelke a ona by mala volno..

radana

Ahojky.Ako sa mavate?U nas vsetko po starom,len mam velmi malo volneho casu,je to mozno aj tym,ze manzel ma teraz tyzden volno..Ale aspon mi pomoze s malym,ze ho zavezie a privezie zo skoly a sem tam sa s nim aj zahra :D ,ked ja varim,alebo upratujem..

dd

Ahojte kocky!zelam Vam krasny den..aj ked u nas je zamracene a mrholi..och..neda sa ist ani von poriadne..
Maria - mno, hadam sa veru naucim..ale sme premyslali, ze ak sa bude menit sporak, tak by sme kupili kombinovany..plynove horaky a el.rura..ale vsak to ma este casu dost, mozno si to dovtedy este aj rozmyslim :D.co dnes inak varite??ja nemam ziadny napad..teda mam, ale su to vsetko take "piatkove" bezmasite jedla..tak neviem..mozno zas len spravim palacinky, sak sme ich nemali uz 2tyzdne..
zatial sa majte krasne!papa

[zruseny12]

radana,este k tomu hackovaniu...nie je to nic zlozite...ak vies pliest hackovanie je hracka...
chod na stranku www.modrykonik.sk na temu...PLETIEME PRE DETICKY...alebo tak nejak...a tam su vselijake stranky na vsetko mozne...tak mozno tam najdes aj postup na hackovanie...:0))))....

hackuje sa jednoducho...ja som si uz tak zvykla na hackovanie,ze kazdy jeden polover,nejak doplnim hackovanim,hackujem aj kvety atd.ale daju sa aj pliets...podla vlastnej fantazie to vacsinou robim,co ma napadne...
ja pletiem jednu vec,a este ju neupletiem a v hlave uz mam dalsi napad...
najlepsie bolo,ked tu po obchodoch neboli ziadne veci take podla mojich predstav,tak som si sama sila a vmyslala,doma som nasla,taku jemnucku kozenku...tak som ju skombinovala z polovrom...vesta pletena a rukavy kozene,a k tomu som si usila suknu mini kozenu...no otca dobre neporazilo,ked videl,ze co som urobila z kozenky...ale ja som mala perfektnu supravu oblecenie...:0)))))....
bolo to v tej dobe velmi extravagantne...

[zruseny12]

Pekny den vam prajem...
dd...no vidis,ze nie je to nic hrozne,ta rura plynova...naucis sa ani nebudes vediet ako...:0)))).......

dd

Dobry vecer Vam prajem, Radana, Maria, Noonaa!
Maria - takze zemiaky sa celkom podarili, akurat som do nich davala salamu a ta bola trocha slansia..ale manzel pekne papal :D bol zhladovany zo skoly..u nas to je tak, ze z 95% som v kuchyni za varenim ja..ale manzel vie robit skvelu pizzu, takze to ma v pravomociach vyhradne on, ja sa mu do toho ani stipku nemiesam :D.nema problem pomoct alebo urobit take tie zakladne veci - uvarit cestoviny, zemiaky, mozno ryzu..upiect kura..ale tak robievam to vzdy ja..
inak sme boli manzelovi aj oproti s Betkou, ked siel zo skoly..a sme sa tam pristavili pri jednom rodinnom dome, mali tam na zahrade sliepky a Betka ich ma velmi rada..a sme dostali hrusky :D taka mila pani nam dala, ze maju tiez takeho maleho, skoro 2rocneho vnuka :).tak som sa smiala, ze uz viem, kam mame chodit na prechadzky..obzerat sliepky :D.
zelam Vam dobru noc a krasne sny!majte sa pekne :)!