OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

dd

dakujem Maria za povzbudenie...no, minule sa mi v tej plynovej trocha pripiekli viac zemiaky..ale tak zasa kurca, co sme piekli v sobotu vyzeralo okej :D..a dnes chcem tie franc.zemiaky..tak som zvedava..ako to pojde :)

[zruseny12]

dd,tiez som tak prechadzala z plynovej na elektricku,neboj nerobi to az taky problem,ved si sikovna...aj tebe pekne den a BETKE....aj u nas svieti slnko...

dd

Dobry den Vam prajem :)!
ahoj Noonaa, som rada, ze opat citam Tvoje riadky :)!no, skola vie veru poriadne vycerpat..to poznam..uff..ako som len rada, ze som sa jej zbavila..este pretrpiet tieto dva roky, kym sa jej zbavi aj manzel a bude pokoj svaty aj so skolami..
Maria - zelam aj Tebe krasny dnik!noo,neviem ako je to s tymi rurami..ale problem bude v tom, ze ja nie som na plynovu zvyknuta..ale tak snad to do vianoc nejako zvladnem a potom popeciem v pohode..
Radanka - ako sa dnes mate??nam to zatial celkom ujde, akurat premyslam, ze dam upiect francuzske zemiaky..Betka spi, tak rychlo pojdem na to..
inak u nas svieti slniecko :) tak to tak prijemne povzbudzuje.. :) tak nech sa Vam dnes dari a mate krasny dnik!

[zruseny12]

:0)))).......no vidis noonaa,ani nemusis cvicit,aby si schudla...nie to sa len smejem,lebo cvicenie je aj na nieco ine dobre...takze sa mas ok?
ja momentalne pijem caj,harmancekovi na zaludok....a potom idem nieco povibavovat...
inak mne vcera tiez bolo velmi dobre,ako keby som ani ziadne problemi zdr.nemala...
ale ja to mam tak raz do mesiaca,take stavy,ze sa citim uplne ok...

noonaa

Dobre ranko :)

vidim,ze prispevkov tu mame uz cez 1000 :)
ako sa mate? ja som bola cel vikend v skole,som riadne neoddychnuta,ale dako uz len bude....idem sa najest,lebo som dako vychudla cez tu skolu :))
pekny den,papa

[zruseny12]

Pekny den...ako vzdy vsetkym trom...
no dd,nemusis sa bat plynovej rury,pecie ako elektricka...len ide o zvyk...
radana,kde si sa vcera vytratila,boli ste niekde?lebo si pisala,ze u vas svieti slniecko...
noonaa...tebe prajem pekny den a vela sily do prace...:0))))........

dd

Dobry vecer zienky!
tak..zas dalsi den za nami..my sme boli u tych mojich rodicov :) jaj, aka pohodicka, podebatila som troska s maminkou, pochvalila sa jej Betkou, aj moju starku, Betkinu prababku sme boli na chvilu pozriet, tak bola rada, ze sme sa ukazali, aj mi vravela, ze je tam bez nas smutno..sestra bola tiez rada, ze sa mohla s Betkou pohrat a vyobjimat ju :).no a potom sme sa este stavili u svokrovcov..chceli sme, ze na skok..no ale zas sme odtial sli o 19..
ale tak dnes bol taky prijemny pohodovy den.a aj zakusok sme si doniesli, maminka upiekla moj oblubeny :D.ja sa v tom zatial nejako neviem vyzivat, v tom peceni..ale zakusky mam velmi rada..moja maminka robi vynikajuce veterniky a to radsej nehovorim o medovych rezoch a kope ostatnych kolacov, ktorych sa ja neviem s prepacenim dozrat :D (ked ich napecie ona - ja som jej vacsinou pomahala, ked som mohla..ale tento rok na vianoce to uz caka mna samu, tak dufam, ze zo mna bude tiez dobra cukrarka :)).manzel nie je nejaky "kolacovy", ale dak tiez si da sem-tam..tak som veru zvedava, ako to tento rok na vianoce dopadne :D a troska sa toho aj bojim, bo tu na byte mame plynovu ruru a doma sme mali elektricku..ach jaj..no uvidime :D co z toho bude..
inak Vam vsetkym, Maria, Radana, Noonaa, zelam dobru noc, krasne sny a zajtra prijemny dnicek! :)papa