OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

[zruseny12]

presne tak...ja davam chlieb teraz do mrazaku,nakrajam na stvrtky a potom dam do mikrovlnky,tak tiez mame ako priamo z pekarne,ale pekaren je pekaren...este stale je to cerstvejsie....a lepsie,ako z mrazaku,ale mam rada aj tak...

radana

To ano a mas vyhodu,ze ked sa ti nechce ist v nedelu na cerstvy chlieb,tak si ho doma upecies cerstvunky a vonavucky.. :D

[zruseny12]

...ja si musim,len davat pozor na zlozenie...co jem...
ja si tiez myslim,ze domaci chlieb je lepsi...a este aspon mas istotu ,co presne jes...

radana

Aha,s tym skusenost nemam s tymi specializovanymi predajnami..My mame doma pekaren na chlieb a aj casto zvyknem chlieb pekavat a je fakt chutny..Mame ho radi..

[zruseny12]

...deti sa dobre citia pri svojich rodicov to je normalne...moj syn,ked bol maly,stale spal....ale ked ja som niekde odisla,hned bol hore a cakal kym som neprisla domov...a ked som bola doma,neprebudil sa..../celu noc spal/

[zruseny12]

....uz som rozmyslala aj nad pekarnou...ze si kupime domov,ale nejak s toho vzislo...ale asi to urobim....my sme minule s druhom skusali piect chleba,nie je zly,len tak v plynovej rure...no,alergicky na lepok maju svoje predajne,ale na kazein nie....

radana

Maria a co sa tyka toho chleba si pisala v inej teme,ze nemozes s tou srvatkou,nebolo by lepsie si chlieb piect doma?V tych specializovanych predajniach maju urcite aj polotovary aj pre takto chorych ludi..

radana

Maria,len kludne pis aj o zdravotnych problemoch,mna to nezatazuje.Vcera som s nim dockala do pol 12 a potom sme sli do toho tesca.Jak som tam s nim bola,uz bol v pohode..

[zruseny12]

...tiez nic nove vsetko po starom,a zdr.problemi ti tu pisat uz nebudem...nebudem ta tym zatazovat...co maly vcera sa upokojil?ked si prisla do skoly?