OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?

Príspevok v téme: OIDIPOVSKY KOMPLEX .... ?
noonaa

ahojte..zacala som sa zaujimat o tento pojem,pretoze,hoci moj priatel nesuhlasi s nazormy svojej matky a nie je v jeho ociach ta najlepsia,ako to tnto pojem definuje..stale nejak podvedome robi to,co chce ona,stale s ohladom na nu...co je pekne,kym to nie je na ukor nasho vztahu,a zacina to byt dost casto na ukor a v zasadnych veciach...a obcas mi pride byt dost neschopny v beznych veciach,alebo mozno ich aj vie robit,ale nestara sa o to...mam z toho riadne nervy,lebo citim,ze som na neviem kolkom mieste...chce sa teda opytat,ci vie niekto preesne znaky oidipovskeho komplexu,aj ked chlap napriklad az tak neinklinuje k matke,ale skor myslim, nejake prejavy, ako kvoli takejto vychove potom kona v beznom zivote,ako rozmysla,preco....dakujem...

radana

Ahojte vsetci.Tak uz to mam povybavovane,maly je v skole,lieky objednane,plienky tiez uz doma,takze si teraz urobim relax :D

[zruseny12]

Ahoj noonaa...aj tebe prajem krasny den i ked sa tu tak casto neukazujes...niekedy sa ti ozvem na RP...pekny den...pa

[zruseny12]

Ahoj dd...tak,vsetkeho vela skodi...nie?nemyslim,ze aj nieco zle je na nieco dobre...ja tuto teoriu nezastavam...kazdemu vyhovuje nieco ine..
tiez mam rada rezance z makom,aj z tvarohom a kyslou smotanou som mala rada...aj z orechami...
tak sa maj krasne...a uzi si den s Betkou....pekny den...pa

[zruseny12]

Ahoj radana,nic nove nemam vsetko po starom...len hadam,este jedna vec ma stve...no stve...ani nie tak stve,ako ju treba vyriesit,mame taku susedu nad nami,ze cely den su ticho a ked pride cas na spanie tak dupocu ako sloni...a rano uz okolo 5hod.tiez....ale po meste beha aka je one inteligentna....:0)))))....takze ti drzim prsty,tiez dnes idem nieco povibavovat...dnes sa citim lepsie...ale u nas je pod mrakom.../mne to osobne nevadi/tak krasny den...pa

dd

Dobry vecer Vam prajem a snad uz aj dobru noc..
mno, je to pravda, ze vsetko zle je na nieco dobre..vylet s kamaratkou sa sice nekonal, ale prisiel skor manzel domov a dosiel na to, ze v praci zabudol chleba :) tak sme sa s Betkou pekne vydali na prechadzku a sli sme po chlebik :).inak nemame nic nove..
Maria - no, my sme to obcas mavali, ked sme boli mali - nejaku cestovinu s pomletym makom, trochou praskoveho cukru, aby to bolo sladke, troska mliecka a masla, aby sa to zlepilo dokopy :).aj mi to tak dobre padlo, take sladke dnes..som si pochutila :)
tak teda Vam prajem dobru noc, krasne sny no a zajtra pekny dnik!Radana - Tebe nech sa podari vsetko povybavovat v pohode, Maria a Noona - nech je Vam zajtra krasne :)! papa

radana

Ahojte mladezi.Ako ste sa dnes mavali?u nas bezny den :-) Maly je uz konecne ulozeny na spanie a ja mam zase chvilku cas na net.Dd,takze aj ked vam to dnes nevyslo,nevadi,ved si to vynahradite a pojdete inokedy..Vsetko zle je na nieco dobre.. Maria,co mas nove?My sa zajtra chystame na lieky a plienky ku lekarke a musim ist aj ja k svojej doktorke pre svoje lieky.Takze to bude zajtra hned od rana zabijak.Muz je na nocnej,tak od neho velmi ocakavat pomoc nemozem,syn ide na rannu,takze tak isto,no a iny mi nema kto pomoct,takze to nejak zmaknem sama.. :-(

[zruseny12]

dd,presne ako pises...preto som zaujala iny postoj a je mi jedno kto si o mne, co mysli...
rezance z makom?ja jem mak iba tak na lyzicky rano 3lyzicky poobede a vecer....koli vapniku...ale tusim som z neho zasa zaspata...tak teraz neviem...mam ho brat ,alebo nie....

dd

ahojte..
mno, takze vychadzka sa nekona, kamaratka mi pisala, ze asi na nu lezie nejaky bacil, tak to zrusila :( ale premyslam, ze by sme sli mozno manzelovi oproti, ked pojde zo skoly..ale este uvidim, co a ako..kedy bude koncit..a idem si dat obed..mam navarene rezance, tak si idem dat s makom :) uz som davno nemala taku sladku dobrotu :D.
Maria - ja Ta chapem, my to mame tiez v rodine, na mojich rodicov(aj na nas), hlavne na maminu tiez jedna pani z nasej sirsej rodiny nakecava po dedine kadejake somariny, ze len kukame, ked sa cosi dozvieme od cudzich ludi..aj mne starka asi pred mesiacom povedala, ze pocula od kohosi, ze nam svokrovci byt dali, prepisali..co je totalna somarina..ja to uz tiez neriesim, lebo tiez by som len zbytocne sa tym trapila..ktori ludia vidia, ako robis a ako zijes, tym to dojde aj samym, ze o Tebe siria klamstvo a ohovaraju Ta..a tym, ktori sa Tvojou rodinou nechavaju ovplyvnovat nic nevysvetlis, lebo si to nedaju vysvetlit..tiez som na to prisla, pretoze svokra tiez o nas rozsirila po celej ich rodine kadejake bludy..ti, co vidia, aka je a co robi a ako sa chovame my, hned pochopili, ze nas ohovarala a ti, ktori sa nou nechavaju ovplyvnit, tak su pohadani s tymi, s ktorymi je pohadana aj svokra..