AKNENORMÍN prosím píšte

Príspevok v téme: AKNENORMÍN prosím píšte
romana

Kožná lekárka mi chce predpísať Aknenormín. Bojím sa vedľajších účinkov, ale hlavne vypadávniu vlasov. Napíšte prosím svoje skúsenosti. Je to moja posledná nádej, lebo na acne sa liečim už vyše 10 rokov. Navrhovala p. liečbu t.j. týždeň užívania a 3 týždne pauza, vzhľadom na môj stav, ktorý nie je až taký zlý.

neeenitoojee

no len sa tešte .. aj ja som sa tešila, keď mi to krásne vyčistilo tvár .. o tri mesiace po vysadení sa mi to všetko vrátilo .. SVINSTVO !:((

TheBigeM

Ja som bral aknenormin a ešte mi zostalo 60 kapúsul 10mg-oveho :)... prestal som brať pretože som odišiel na pol roka do tak trocha tropickej krajiny a kedže aknenormin by sa nemal spájať zo slnkom (obrazne povedane) tak som prestal.. Tak keby niekto chcel aknenormin 10mg, som ochotný predať tých 60 kapsul. Reagujem len na mail emmartinek@gmail.com

gloss

ozaj a zabudla som napísať, že krvné testy dopadli dobre a od zajtra začínam s liečbou mám zatial prepísané 10mg tabl. 2x denne počas jedla. A dnes som sa dočítala, že by sa mala vybrať dávka min. 110mg na 1kg váhy pacienta v opačnom prípade sa po určitej dobe problémy vrátia tak už viem prečo sa mi to vrátilo ja som vtedy vybrala cca 2300mg čo je na moju váhu ani nie polovica :( ale kožná mi vtedy vravela že mi to stačí pleť bola pekná tak s tm skončila :( som veľmi zvedavá že ako dlho mi to bude ochotná preliečiť tentoraz...

gloss

potkanica - to neviem, či je to preto ale pri tejto liečbe jednoducho musíš trochu premasťovať inak by pleť bola velmi suchá, čo tiež nie je dobré a taká väčšia suchosť sa začína prejavovať tak cca po mesiaci a ten excipial je na túto liečbu určený a vhodný ale bacha ešte raz upozorňujem nie excipial mastný krém ale excipial krém ten je vhodný :) nakoľko je to dermálny krém a neupcháva pory a je určený na dysseboroický typ kože.

bingham

Ak mate akne tak nemozete plet premastnovat - lebo sa to este zhorsi, vy musite akne vysusit - tym dochadza k zamedzeniu tvorby novych akne a postupne k hojeniu

potkanica

no, asi si ho kupim, ked hovoris, ze je dobry ?)...ale ja si nerada premastujem plet...som rada, ked sa mi susi a stale mam pocit, ze ked si plet natriem, vytvoria sa mi vyrazky. Mozno to je len moj dojem, ale nie som zvyknuta na kremy, lebo mam mastnu plet, to asi preto. Moze to byt tym, ze si plet pravidelne nenatieram, ze kvoli tomu este nevidim vacsie vysledky po Aknenormine??...lebo ak ano, urobim vsetko preto, aby sa mi moja tvar zlepsila :(

gloss

potkanica-určite to bude čochvíla super ak ti garnier vyhovuje tak fajn ale naozaj v tej brožúrke čo som dostala k liečbe sa odporúča čistý dermatologický krém krém ktorý sa dá kúpiť len v lekárni a je to systém olej voda vlastne ked to takto skombinuješ podporíš pozitivne liečbu takže ja si znova zakúpim ten Excipial krém je ho 100g a stojí 3,40€ čo je dobrá cena na také množstvo :
-odkaz odstránený-

potkanica

no, ja dufam ze to bude stale lepsie a lepsie...chcem ho brat aspon tych 5 mesiacv, nech to poriadne zaberie tak ako ma...ja sa natieram kremom od garnier taky v ruzovom kelimku a som spokojna.

gloss

potkanica - fakt si už tak presne nepamatám sú to už dva roky? ja neviem cca po mesiaci? ale nechcem zavádzať a brala som ho len tri mesiace, dnes mi práve kožná povedala ked som sa jej pýtala že prečo sa mi to znova vrátilo tak vravela že preto lebo som to užívala krátko ale nechcela mi ho vtedy dávať dlhšie ked som už tvár mala peknú čistú ona túto liečbu robí tak šetrne teraz zrejme budem užívať znova nižšie dávky ale dlhšie :) a aký krém používaš teraz na tvár?