Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Lastovicnik a bradavice

Príspevok v téme: Lastovicnik a bradavice
brrr

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

mjanik

najjednoduchšie ich odstrániš akupunktúrou.Stačia dve ihly na ruká a na 2-3x zmiznú.Ale musí ísť o klasické bradavice. (vírusové)

janu

Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s lastovičníkom ja som mal bradavicu na ľavom lakte veľkú ako dvoj-koruna nevedeli si s ňou poradiť ani kožný lekári až som sa dozvedel o lastovičníku, keďže mi táto bylina rástla v záhrade nemal som problém si ju za slnečného dňa odtrhnúť lebo vtedy má najväčšiu silu lebo šťava s koreňov ide do listov. Potieral som bradavicu stačí 1-krát denne ona vám najprv očernie a asi za dva dni sa urobí taká tvrdá krusta ktorá sa dá nechtom strhnúť ,vtedy je dobré znova aplikovať šťavu na bradavicu ja som sa jej zbavil tak za 2-týždne a od tej doby viac nevyrástla a je tomu asi 15-rokou. pri aplikácii po strhnutej krusťe to dosť štípe ale stojí to za trochu bolesti a uvediem ešte jeden príklad dcéra si bradavicu priniesla ako dieťa z plavárne a tiež sme sa jej nevedeli zbaviť bol jej aplikovaný tekutý dusík a nepomáhalo to až som si spomenul na svoj prípad ako je uvedené už vyššie tak som jej to aplikoval tiež a bradavica zmizla keď som to hovoril na kožnej ambulancii tak lekárka nechcela tomu veriť ale keď jej to dievča ukázalo tak mi dala za pravdu. Toto sú moje osobné skúsenosti zo šťavou z lastovičníka. PS:ospravedlňujem sa za pravopis,prajem všetkým ktorý si to prečítajú skoré uzdravenie.

beautician

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

beautician

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

beautician

mamskusenost

za 2-3 dni boli prec do tyzdna uuplne, mala som ich na takych miestach ze tazko povedat ale myslim ze bez jazvy mala som jednu na ruke (na hanke) a dve na kolene ked som mala asi 10rokov niekolko mesiacov ma trapili a nakoniec mi pomohol lastovicnik ..nikdy viac sa nezopakovali

JSBDADF

Táto bylinka je zázrak aspoň pre mňa. Spravila sa mi na tvári bradavica a bola som v panike čo s ňou ako ju odstrániť bola som rozhodnutá že pôjdem na zmrazenie dusíkom. Ale najskôr som chcela vyskúšať všetky alternatívy. Skúšala som citrónovú šťavu aj cesnak nič však nepomáhalo. Nakoniec som si zohnala lastovičníkovú tinktúru a bradavicu som si ňou potrela už po 1. použití sa dostavili výsledky! a po 3 dnoch po bradavici ani stopa! Na túto bylinku nedám dopustiť. A je skvelá aj na akné ;)

Tomáš T.

sk.wikipedia.org

Aj napriek tomu, že je šťava nebezpečná pre oči a vyvoláva silné pálenie, niektorí liečitelia v minulosti aplikovali malé množstvo do očného kútika pri liečbe niektorých zákalov.

www.zdraviezbozejlekarne.sk

hanka9

bradavicu by som skusala odstranit lastovicnikom tak, ze namacam koniec sparatka do lastovicnikov stavy

resp. tinktury

a tymto koncom by som opakovane "pichala" len do miesta bradavice

P.s- stava sa za ziadnych okolnosti nesmie dostat do oka !

hanka9

Citam v jednotlivych prispevkoch zopar blbosti ohladne lastovicnika a jeho aplikacie

ktore mozu zakladatelke temy, ci inu osobu vazne poskodit na zdravi

lastovicnik je lastovicnik a kto s nim nevie robit a nepozna jeho zlozenie

a zle ci nespravne ho aplikuje

moze si vazne poskodit zdravie (pri vnutornom uzivani tinktury D-O (riedi sa az na D-4 ) resp. pri predavkovani najmä pecen, pri vonkajsom pouziti a nespravnej aplikacii moze natrvalo poskodit oko (cerstva stava) aj tinktura

takze o p a t r n e

P.s- pisem to preto, lebo ja som si ho jeden cas poskodila s lastovicnikom a trvalo mi dlho, kym so to ako-tak napravila

lastovicnik je sice podla mna univerzalna bylina, ale len pre tych, kto vie s nim robit, resp. kto vie, ako, akym sposobom a v akych davkach ho uzivat,aplikovat

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lastovicnik a bradavice - Fórum - ZDRAVIE.sk