pomoc,mlade mamy???

jablonkaa

bambulkaa, ak nemas nejaky zvlastny sfarbeny vytok az krvacanie, je to v poriadku. na zaciatku tehotentva su bolesti v podbrusku najcitelnejsie. je to spodobene rastom, rozpinanim maternice. a to ze pocitujes nevolnost je v 6. tyzdni uz tiez normalne. mas zrejme vyssiu hladinu hCG. to je v poriadku.

bambulkaaa

baby prosim poradte! V nedelu som si robila test, vysiel pozitivny..tak predpokladam ze som asi v 5 al. 6 tyzdni, neviem presne bo k lekarovi idem az koncom tyzdna, ale bojim sa ze nieco nieje v poriadku lebo mam silne bolesti v podbrusku a kruti sa mi hlava. okrem toho je mi cele dni zle, nevraciam ale citim sa na zvracanie.. uz mi zacali rast prsia aj brusko mam uz vacsie.. je to normalne tak skoro? mam obavy o dietatko.. poradte please!

Hapacabanna

pre Janku:Odporucam nerobit to,o com mas malo informacii.potom by si vedela,ze prve priznaky tehotenstva sa tak skoro neobjavia.spociatku to byva zvracanie,bolesti vajecnikov,zosilneny posevny vytok.s tym druhym,ci mozes byt tehotna ti poradit neviem.inak dnes je 30.8 len pre info a ked sa tak velmi bojis,tak este mozes uzit tabletku po.vola sa escapelle a stoji cca 650sk.da sa uzit do 72 hodin od pohl.styku.Vela stastia.

janka305

ahojtee...mala som nechraneny sex na 1 rande...28.8. a dnes je 31.8. mam cudny pocit v bruchu a strasne sa bojim mam 17 moze sa tehotenstvo prejavovat tak skoro??.?????????, prosiiim o pomoc!!

lenuliatko

no tak urciet by to bolo tazke ale ked ste na to dvaja je to vzdy nakoniec vsetko pekne lebo babo je naozaj to najkrajsie co sa ti moze v zivote prihodit.aj ked takto skoro a neplanovane.ale radesj sa chranit a predist takymto nechcenym tehotenstvam

lenuliatko

aho zdenulka...ja sice nemam uz 18 mam len o rok viac ale tiez budem onedlho mamina.a zelam ti fakt vsetko dobre.a klobuk dole pred vammi babami co ste tehotne tak mlade ci uz ste ostali same alebo s priatelom a babo si nechate.ste fakt obdivuhodne :)drzim palce.ak mozem pomoct tak pomozem ak by si mala nejake otazky

jablonkaa

zdenulka, su tu urcite, len nech sa ti ozvu, myslim ze katastrofa taka je. ste uzasne, obdivujem vas, hlavne kvoli tomu, ze nebranite rozvijajucemu sa zivotu vo vas. drzim prsty vsetkym silnym zenam.

zdenulka

chcem vediet ako to zvladala a tak...lebo mam podozrenie na tehotenstvo a mam par mesiacov do 18.dakujem a zobrat si to nedam