aaax tie cuky s tehotenstva!!! x(

niekto

spermie vydrzia 3 dni
doba ktoru potrebuju zavisi od toho kde sa vajicko nachadza

zena ma plodne dni zopardni pred a zopar dni po ovulacii co je priblizne vpolovici cyklu teda v pripade ze ma pravidelny menzes

ta jaa99

ako spermie kym dodju k vajicku je to take tri dni myslim, takze na menstruaciu tesne po sexe by som velmi nevsadzala..

dalika

mala som sex...bez ochrany...:(..vtedy som na to nemyslela....na 2. den som mala menstruáciu...zacala som brat antikoncepciu...a po 5-6 hodinách som prestala krvácat.
je to normálne??...teraz sa bojim,ci nie som tehotná....ale ked som to uz dostala..tak potom by som sa nemala strachovat...ci hej?!...poradte pls!!....dakujem...

tuk tuk

Moja znama mala podobne bolesti ako ty, zistili jej mimomaternicove tehotenstvo.Takze to nenechaj len tak,ak mozes,chod k lekarovi.

tuk tuk

No nestresuj,ja som toho zivy priklad.Hned som vedela,ze nieco nebude v poriadku,ked som prisla z dovolenky.Mne sa menstruacia ozve tyzden dopredu bolestami prsnikov. Pravidelne,kazdy mesiac. Teraz nic,uplne nic. Co je, co to ma znamenat??? Robila som si tehotensky test 2x, negativny. Nic nenechavam na nahodu a sla som mojej gynekologicke. Som v poriadku,tehotna nie som,len sa mi posunul cyklus. Preco?? Mozno stres,mozno zmena prostredia... Ale je to po prvy krat, a to mam vyse 30r.Takze tak...

Rika89

no meskaju ti stoho ze si nervozna skus sa ukludnit lebo aj nervozitou oddalujes menzes je pravda ze testy tu neni 100%

simka69

aj ja ma ten biely vytok,a tyzden mi meska ale som prechaldnuta,a brala som lieky tak neviem ci to posunulo alebo co,mal niekto taky problem?