Ako rozpustit cystu prirodzenym sposobom?

Príspevok v téme: Ako rozpustit cystu prirodzenym sposobom?
marusa

Zdravim vsetkych,
mam 31 rokov a uz rok bojujem s krvavou cystou na lavom vajecniku, hodnoty Ca125 sa nemenia - stale je to nieco okolo 60, krvny obraz v norme, sedimenntacia v norme, menzes bez problemov. vybrala som indonal 3 balenia a nic, sest tyzdnov som bola na surovej strave a nic. teraz to zrejme prestalo bavit aj moju gynekologicku a posiela ma na laparoskopiu, pretoze som rizikovy pacient - pred siestimi rokmi som sa liecila na onkologicku diagnozu (nie gynekologicku), doteraz je to po liecbe ok. lenze mna velmi netesi tato \"chirurgicka predstava\" :-), okrem toho operativne riesenie to su zasa len chemikalie a antibiotika. poznate nieco ine okrem chirurgie, co ucinkuje na cysty? ake s tym mate skusenosti? vopred dakujem

RNG

Aby som nezabudol , na tvorbu vlastnych telesnych enzymov pomaha zvysit prisun jodu do tela a podla vyskumu(a tiez prikladu japoncov jediacich v priemere z morskych produktov vyse 80 ktat toko jodu ako my suchozemci)nase telo lepsie pracuje s ovela viac jodom, ako je nasa stara odporucena denna davka, urcena prakticky bez vyskumu dohodou odbornikov na 150 mcg denne.
Vyskumnici odporucaju od jedneho miligramu az po 6 mg denne, Japonska priemerna spotreba je 12.5 mg denne.

RNG

Nehovorim ze niekto nemoze mat reakciu na niektore enzymi ale je to zriedkave, ked ich dokladne zapijes(tj rozriedis ) vodou.
Ako vsetko nove(jedla doplnky lieky) je dobre zacat s malickou davkou, aby si telo navyklo na nove latky a postupne zvysovat do ucinnych davok.
Ja osobne nemam nejake specialne moje enzymi, v obchodoch mam v USA dobre zname znacky od reputabilnych velkovyrobcov, v kvalite GMP(najvyssia mozna garancia a nezavisla kontrola obsahu)

RNG

O rozpustenie v tele -cistenie od nepotrebnyvh veci, vcitane cyst, myomov, hrciek tumorov, polypov ... sa staraju enzymi. Zvysenim prijmu a vyroby enzymov sa da odburat v tele vsetko nepotrebne
Enzymi sa beru na prazdny zaludok, hodinu pred jedlom. Na rozpustenie bielkovin a krvnych zrazenin pomahaju proteolyticke enzymi(bielkovinne) ako zlozky Pancreatinu, bromelain, papain, proteazy z roznych inych zdrojov a najma nattokinaza(tiez nattozyme) a serrapeptaza(tiez serrazyme), ktore maju ucinnost priamo vo FU, tj fibriotickych(krvne zrazeniny) rozpustajucich jednotkach.
Dos dobry vyber enzymov, velmi silne moderne, najdes na poziadanie predavaciek aj v mojich obchodoch. Pytaj Bromelain, Pancreatin alebo MultiEnzyme a 4 krat tak silny Super Multienzyme.

silviia

marusa, ak mas bioptron lampu polarizacnu, tak si skus na to miesto tej cysty svietit aspon 4x denne ak mas cas minimalne po 8 minut 6-8 tyzdnov a uvidis ci sa to zmensuje,ci praskne ci nic, a B vit. myslim ze B12 a B1 su dobre, potom enzymy a agnucaston alebo mastodynon mozno

wwwww

Ivka, mas pre nu zazracny liek s aloe vara? uz by si s tym mala fakt prestat, propagovat to, si len obycajna priekupnicka, ktora si tym zaraba. Co ju nezrusite? Kup si reklamu ako RNG aspon.

Ivka 1

Marusa plne s Tebou súhlasím,cysty sa dajú
riešiť aj iným spôsobom ako operatívne.
Napíš mi na mail ak chceš.