nezaujem muza po sexe o zenu

Príspevok v téme: nezaujem muza po sexe o zenu
veronikaaaaa

napisem aj sem a chcem s aopytat, ci len moj priatel je taky... je to tak ze pred sexom sa priatel snazi , bozkava ma vsade, vzrusuje ma atd.. po sexe je ale uplne iny. citim z neho nezaujem o mna alebo nieco take.. ked ma robi napr. prstami po sexe casto sa pritom pozera na telku.. alebo po sexe mi neda ani pusu, ani ma nepohladka..proste nic.. niekedy mi pripada ze mu vadi ze mu dam pusu alebo sa ho dotknem..neviem preco je taky..

veronikaaaaa

tiny ved ja viem ze BY MAL BYT.lenze nieje!!! preto sem pisem.. napadlo ma ze mozno po sexe sa vytratia hormony a potrebuje si oddychnut a mat odomna pokoj..ale neviem.je mi to zvlastne

tiny

ahojky, ak sa môžem zapojiť, tak si myslím že záujem z partnerovho hľadiska by tam mal byť, aj taká malá pusa na čelo stačí aby si vedela že to stebou myslí vážne a že ťa ma naozaj rád.

hope0001

Cau, niektori sebeckejsi muzi po milovani naozaj stracaju zaujem o partnerku. Je to vsetko o komunikaci a ale vela to hovori aj o vztahu ako takom. Clovek sa vela vie naucit. Ak to beriem zo svojho pohladu, pri milovani je pre mna velmi dolezite aby partnerka z toho cosi mala...a tak sa vzdy o to snazim. Ked vidim ze je spokojna - tot prava spokojnost aj pre mna! A bolo to tak de facto vzdy a pri kazdej partnerke. Ale mal som aj jednu ktorej trvalo straaaaaasne dlho nez boli jej sexualne potreby uspokojene v plnej miere. Ja uz som sa davno musel spoliehat na zdrave ruky a prstiky, no a ona stale nic :) A priznam sa vtedy ze boli uz aj chvilky kedy som mal chut poocku mrknut aj na TV. Este 1 poznamocka - cim menej zavazny vztah som pocitoval tym menej som mal chut sa po milovani bozkavat a hladkat sa a tulit sa. Nuz prajem ti vela zdaru.

jajka

telku vypni. ked ti ani pusu neda tak to je dost blbe. nezalezi mu na tebe? povedz mu ze ti to vadi a uvidis ci sa to zmeni. ak nie kasli na neho.