Prvykrat gynekolog

Príspevok v téme: Prvykrat gynekolog
dadinka

Awojte ludia mam 16 rokov a partnera sktorym som uz rok a vedieme sexualny zivot a uz je nacase aby so si dala predpisat tabletky lenze problem je ze u gynekologa som este nebola a bojim sa vysetrenie ani nie vysetrenia ako samotneho ale ze ci neboli ked ma bude vysetrovat s vnutra ci ma potom vysetreni nebude boliet viete co.Lebo tam nebudem ani vlhka nic a ked domna nikne pristrojmi tak ci to neboli potom dakujem za kazdy prispevok .

hassy

tibike ty si chory...chod niekedy ku gynekologovi sa pozriet ake vsetko naradie pouziva a hned pochopis ze zenu to nevzrusuje ani nahodou....

tibike811

strkanie cohokolvek do penisu je vzrusive len vo velmi vzacnych pripadoch, kym vagina, klitoris, pysky, hradza sú vzrusive vzdy... ked s tym spojime, ze gyndos nema ine postupy, tak ide o ambulanciu orgazmov! a ak je ktomu mlady a krasny, idu sa zblaznit aj stare skeblice...

macka26

tibike, velmi by ma zaujimalo odkial beries tieto svoje bludy? nehumanne? a ako inak sa napriklad da u muza zistit pritomnost chlamydii ureaplaziem, mykoplaziem atd ked nie vyterom?

a ja nepoznam ani jednu zenu,ktora si navstevu u gynekologa uziva.. a ak taka aj je, tak to je na psychologa a ma evidentne iny ako gynekologicky problem

hassy

miz je citlivejsi preto, pretoze nevie ze ake to je mat vaginu :) myslim to tak ze on nevie co neboli a co uz boliet moze, aj ked je to gynekolog a pozna vsetky tieto veci teoreticky, on vaginu nema, a teda nevie co je ako citlive pre zenu. a naopak zena vie, ze co si este dovolit moze a preto nie je taka opatrna ako chlap ale je drsnejsia

milli11

Pre tibike, zaujimalo by ma, ci tvoj prakticky doktor je muz alebo zena? A keby si isiel na vysetrenie k urologovi a mala by ta vysetrit zena, odmietol by si s tym, ze mas frajerku?
Mna by zaujimalo, ktora ste uz bola na vysetreni aj muza gynekologa aj u zeny gynekologicky, je tam nejaky rozdiel? V pritupe, ludskom, odbornom? Ja mam gynekologa, muza, ale pocula som, ze skor zeny gynekologicky su pri vysetreni drsnejsie a hrubsie, co je na tom pravdy?

macka26

jaaaaaaaj a keby ma zena ohmatavala ako to ty nazyvas tak to by ti uz nevadilo ze?
ach boze dieta zlate...

neviem co robi u doktora ta tvoja, ak nie je imaginarna, ale mna sa dotyka doktor minimalne, ma na to pristroje vies?

tibike811

nastastie, nie som tvoj kamos :-) ale k veci - svojej som to aj na rovinu povedal; lutujem skor tvojho, ze pripusti omatavat ta zo strany ineho muza... ale vsak nech kazdy ma, co chce...

macka26

tibike, tebe musi asi pekne vytinat kamos.. este si nebol u urologa ze? tak chod, nechaj si spravit vyteri zo zaluda a potom sem napis ci ti pri tom stal...

zenu by si ku gynekologovi nepustil... hahaha, to by si nejaku musel mat, lebo podla tvojich prispevkov si to zial urcite stale robis sam