v kolkych rokoch treba ist na 1. gyn. prehliadku??

[zruseny12]

ale kazde lekarka je ina...sak moze aj gyn.ta zoberie bez mami....ale si mlada mala by si to mame povedat,je az taka zla,ze jej to nechces povedat?ved toto je vazna vec...

vikuska

a ja normalne dotskaej doktorke xodim a newadi jej to aj ked pridem sama tak co ale ja tam necem mamu to je blbe!!

Ivka 1

Vikuska mamine by si to mala povedať.Je to iné ako pirsing do nosa, ten sa mame asi nepáči ,tak nechce aby si si ho sala spraviť.Ak môžem poradiť, mali by ste spolu ísť k detskému gynekolóvi.Podľa popisu môžeš mať zápal a ten sa musí liečiť. Mohlo by to mať vážne následky.

vikuska

ale to sa neda mojej mame len tak powedat sak sa hambim nie pridem k nej a poviem amma mat taky biely vytok z posvy a bolieva ma to brucho ze to s neda eln tak do oci powedat boa sak viem co bolo ked som jej chcela poqwedat ze cchem pirsing do nosa tak toto je ece horsie o dost

vikuska

dakujem a nie nesvrbi ma nic a nestipe, a ak mam pravdu powedat teraz som mala 14 rokov pred 2 tyzdnami a ja som citala an ente ze maju napisane napr. JAROSLAV HRIBIK- detsky a zensky gynekolog,
porodnik TAK CO MAM IST AKEMU CO MA TOTO NAPISANE NAPISTE NEJAAKEHO V PIESTANOCH A TO RNG je co?

[zruseny12]

dalsia vec tvrdnutie brucha nie je normalne...vikuska skus sa poradit este aj s RNG,ten ti moze napisat svoj nazor a vie v dost veciach poradit,ale mame to povec porozprvaj sa s nou...prajem ti vela stastia,aby to nebolo nic vazne...