Plávanie s tampónmi počas menštruácie...

palacinka

juva,to viem ze ma to aj urcite nevyhody a rizika..ale co narobis ked ja mam strasne bolesti pocas menstruacie a mne to odporucila gynekologicka...a tie OBecka su najlepsie, velkost si vyber podla potreby, najlepsie zo zaciatku menstruacie super alebo normal a potom ku koncu staci aj tie najmensie

...ginger

nemusis sa bat ja som bola asi pred tyzdnom pri mory a tiez som mala kramy .. a stamponom uplne bez problemou len potom ked som vychadzala tak som si sla radsej vymenit.... ako ziaden problem len uz na konci kramou som nemala mensie tampony a bola som sucha tak to bola bolest dat si ho tam...

juva

No ale ja antiku neberem,podľa mňa sú tie hormóny nebezpečné a ani môj priateľ nechce aby som to brala...A aké tampóny sú najlepšie do vody?Ja som si kúpila OB Pro Comfort Normal..Lepšie by boli Super?

palacinka

tampony pouzivam odkedy som prvykrat dostala menstruaciu a vobec sa nestazujem, aj do bazena je to super..teda to ci to dostanem na dovolenke ma uz ani velmi netrapi kedze antikoncepciou sa to da jednoducho oddialit

ginngi

ja som bola na dovolenke v Grecku... toho roku...prisli moje dni, a urcite by som nesedela s vlazkou pod slnecnikom... mala som predsa tampony.. takze som si aj zaplavala... aj vsetko.... a tu som, s tamponmi mozte aj do vody... ved... chudak tie plavkyne, sportovkyne... keby nemohli ist sutazit.. lebo maju svoje dni...

juva

madman:no používala som ich len v jednu noc pred dvoma rokmi (stužková) lebo som mala také šaty,čo by vyzeralo veľmi divne,keby mám vložku..A dávalo sa mi to tam príšerne zle ale to som bola ešte panna a bála som sa toho..Teraz dúfam,že keď ju mám viacej "roztiahnutú" že to nebude také hrozné