vytok

aaaaaaaaaaa

ja sa chcem spytat uz ked sa tu bavite o tej priesvitnej tekutine obsahuke spermie prosim odpovedajte kto vie

aaaaaaaaaaa

ahojky tvoja holka to pochopi vsimne si to ale najskor si to necha pre sebe a bude sa snazit zistit co to je. Postupne sa o tom zacnete rozpravat ver mi vlastna skusenost

johny773

no aj ja ked som mal tak 13 tak to bola len voda...ale neskor to zhustlo....nevem ci myslis na to co ja...kolko mas rokoov?

tatatatatatat

jozi23, to je normalne ze ti tecie taka priesvitna tekutina.. to tym,ze je zname ze voda a aj moc spermie zabija a aby spermie prezili to ked idu cez penis,ta biela tekutina ma za ukol vycistit ze ked prejdu spermie aby boli zive.toto je lekarske vysvetlenie..ale pozos lebo nikto hovori,ze od tej bielej tekutine sa da otehotniet a niekto,ze to je nemozne.dufam,ze ste pochopili lebo ja som cudzinec.

jozi23

mne sa to stava tiez..netrapilo ma to az pokym som nezacal chodit s holkou a vzdy ked som bol s nou a obcas sa mi postavil,ale nexcel som aby si to vsimla tak som sa snazil to regulovat:Dcize sa nepostavil do plnej dlzky,tak po nejakom case jak si hovoril mi vytiekla ta tekutina..a blbe na tom je ze mam potom mokro v boxerkach...ale stava sa mi to aj ked sa spolu mazname a som vzruseny...este sme to nerobili spolu a mam taky blby pocit,ze jak sa zatvari ked mi da dole nohavice a mokre boxerky....bral by som keby dakto mal nejaky tip ako to nejak obmedzit...