Zabil sa mi manzel-nevlaadzem

ninka 255

mery,ked čítam tieto príspevky tak mám slzy v očiach.je to hrozné čo sa ti stalo,ale žiť sa musí ďalej.len čas ako tak tie rany zahojí,musíš žiť pre svoje dieťatko ktoré ťa veľmi potrebuje.ver tomu že budeš ešte v živote šťastná,ja viem že teraz sa ti zdá, že všetko je nanič, život,osud atď.ale nevzdávaj sa, sme tu nato aby sme bojovali.jedna kamoška mi raz povedala,keď som sa jej sťažovala že mám ťažký život."a kto ti povedal že život je ľahký,sme tu nato aby sme sa s ním borili".držím ti palce aby si všetko prekonala, a aby si mala radosť zo zdravého dieťatka.

bibiiiii

mery je mi to moc luto,co sa Ti stalo,no nezufaj osud Ti urcite chysta nieco pekne.Mojmu bratrancovi zomrela manzelka 28 r. nechala mu dcerku 2 r.Bol velmi nestastny.Mala si v materskej skole oblubila jednu slobodnu ucitelku a dnes je jej mama,su stastni.Chapem,ze je to u Teba este velmi bolave,aby si myslela na taketo zalezitosti,no mysli na dietatko,lebo ked sa moc trapis,aj jemu je nanic.Druhemu sa lahko hovori,no chcem ta trosku povzbudit.

nashira

Mary
Kazdy zapasí s nejakym obrom vo svojej hlave.Ked sa stane nieco ako tebe pre teba je ten obor teraz zial a strach a depresia.Teraz je ten obor velmi velky a ty mas pocit ,ze ho nepremozes .Tvoj nepriatel momentalne je aj cas .Niekto tu pisal ,ze to chce cas.Aj ja si myslim ,ze to chce cas .Nemyslim ,ze vsetko ustane uplne a zabudnes ,ale urcite budes mat viac sil sa tomu vzopriet.Pytas sa preco je zivot nespravodlivy?....Ja si myslim ,ze je zlo a je dobro na tejto zemi a je to neustaly zapas tohto zivota.Tí co miluju su zranovaní....milovane deti odchdzaju...je vela zlych veci a su aj dobre veci myslim si ,ze neexistuje definicia na nespravodlivy zivot.Je to presne o tom zivot o nasich rozhodnutiach.My sme tu kazdy sam za seba.Mozme do urcitej miery ovplyvnit nase zivoty a zivoty nasich najblizsich,ale nemozme za nich zit a rozhodovat.Pocas zivota zazivame vela situacii,ktore menia nas zivot.Predstav si chlapca co doma zije a nedostava pravidelne stravu,jeho rodicia su alkoholici nechodi do skoly,lebo je hladny.A predstav si chlapca ,ktoreho mama si najde milenca a jeho milovany otec musi odist od rodiny a on trpí.roky ubehnu a z tychto chlapcov sa stanu muzi.Jeden stale trpí vzhladom na svoje detstvo a utapa sa v alkohole a lutuje sa.Druhy sa snazi zit normalne stara sa o svoje dieta ...syna a milujeho a nelutuje sa a nespomina na minulost.Obaja maju za sebou nejaku traumu a rozdielne sa s nou vyrovnali.Tym chcem povedat,ze zivot je cesta na ,ktorej sa stavaju aj zle veci ,ktore nevieme ovplyvnit.Niekedy ostaneme uplne sami,ale sme stale na ceste a rozhodujeme akym smerom pojdeme.Viem ,ze mi rozumies.

mery_

Nashira,napisem ti,len este som sa k tomu nedostala.Som strasne slaba.nie je mi dobre.Nech mi niekto povie,preco je zivot taky nespravodlivy?Ak clovek najde stastie tak zivot mu ho hned vezme.Oplati sa vobec zit?Ja uz nemozem

nashira

Ahoj Mery
Tvoje chvile su urcite hrozne.ostalo prazdne miesto v srdci a to sa hned nezaplni.Ked si davame manzelsky slub verime ,ze je to navzdy.....Mozem ti sem napisat ,ze citim s tebou, ze je to strasne a pre teba stale neuveritelne.Mam stastie a bojim sa ,ze jedneho dna by sa zmarilo.Mame v sebe vela zlozitych miest vo vnutry.Hladas ako sa z toho dostat....Urcite je cesta ako sa z toho dostat.Najst sposob zitia a zmierenia s tym co sa stalo.Mas uplne prirodzenu reakciu na situaciu.Tazko sa radi , lebo ta nepoznam .Neviem aka si.Aka je tvoja povaha...presnejsie aka bola.Ake je tvoje myslenie.....sposob myslenia.Ked v tvojom pripade sa dotknem len duse je to o nicom.Su vyssie veci od nas.O krestanskych veciach by sa tu nemalo pisat,ale kedze je to moja sucast v tomto pripade to nedodrzim . Verim ,ze ked das svoj zivot Bohu pride uvolnenie do tvojho zivota....pride sloboda.Vela lasky dostanes a budes mat silu ist dalej.Myslim ,ze bez viery sa len tazko da predierat po takejto rane zivotom.Nehlad do minulosti a nevycitaj si.Ty nevies presne co sa dialo v jeho hlave...preco sa to stalo...Mozes vediet okolnosti,ale ostatne je navzdy prec.Viem ,ze vela ludi neveri a nechcem tu rozputat debatu o nabozenstve .Chcela som ti napisat mail ,ale neozvala si sa a nedalo mi prizerat sa ako sa trapis .Tak nechavam na teba ci sa ozves ked uz vies co som ti chcela napisat.Ak by si sa aj neozvala prajem vsetko dobre. Nashira

olala

fuuu...tak na toto naozaj neviem co napisat.asi iba tolko ze ta obdivujem a ze sa drz.ja by som sa asi zblaznila.
ale ak ti mam povedat pravdu,keby s anieco taketo mne stalo bola by som stastna ze cakam s tymto clovekom babo.ze mi po nom ostane nieco co uz bude navzdy iba nase.

fii

Mery, je mi velmi luto, co sa ti stalo. Akekolvek slova utechy v takej situacii cloveku asi velmi nepomozu, kazdy si to musi prekonat sam a jedine cas to moze trochu zmiernit. Neviem si take daco ani len predstavit..Zelam Ti vela nielen psychickej, ale aj fyzickej sily, aby sa ti podarilo prekonat smutok a zial.. clovek je nastastie tvor, ked je donuteny okolnostami, vie zmobilizovat aj take sily, o ktorych ani len netusi a malicke ti v tom pomoze, drz sa!

mery_

fii:Teraz som v siestom mesiaci,ked mi umrel manzel bola som cca v druhom.A nie,manzel sa to nedozvedel,nestihla som mu to povedat.