hudba lieči srdiečko

krisha

samozrejme ze som tam nebola.Stacilo pocuvat a pozerat komentare na tuto akcosku, ci uz pozitivne alebo negativne. Prist 5 hodin pred zaciatkom koncertu sa na spravnu fanusicku predsa patri.

demi22

ty nemáš čo hovoriť, keď si tam podľa všetkého nebola. Dobre viem, koľko tam bolo ľudí, veď som prišla 5 hodín pred koncertom. Takže nekecaj.

krisha

no, celkom tak zadarmo nebol:-) Len tak na okraj, na tuto masovku bol predpoklad navstevnosti 60 tisic ludi, prislo vsak ovela menej. Asi moc nechodis na koncerty a akcie, ze?

demi22

najčastejšie ich hrá rádio VIVA, lebo to nie je rádio pre vekovú skupinu 12 - 18 rokov ako iné nemenované. Len tak na okraj - v roku 2005 mal Elton John gratis koncert v Bratislave, samozrejme som tam bola a takú masu ľudí som nevidela ani na Silvestra v meste.

krisha

nehraju a nehrali to ani sukromne radia, kt nepocuva vela ludi, ale ved to je jedno. Ja mam rada prehlad vo vsetkom,aj co sa tyka hudby a nerada sa viazem na niekoho konkretneho ako ty.

demi22

once, je mi z teba do smiechu.. ty si naozaj myslíš, že posolstvo hudby PSB či Eltona Johna pochopíš za 10 minút?? A ešte z prekladu???? ty si myslíš, že tam budeš mať všetko "po lopate" napísané? veď to nie je hudba pre debilov, ale v ich textoch treba vedieť čítať medzi riadkami, chápať súvislosti, texty treba čítať v origináli....
krisha - máš pravdu, rádiá ich veľmi nehrajú, lebo rádiá hrajú to, čo sa páči väčšine, aby nestratili poslucháčov. A väčšine ľudí stačí taká "o ničom" hudba, lebo na vyššiu nemajú, a nemajú ani chuť sa nad niečím zamýšľať.