Vyvinutá 14ka a 27tnik-sex?

madman

moniqa87 tak ja som napriklad v tych strnastich vyzerala na 18 aj bez make-upu a co sa tyka kyprych tvarov, tak ich bolo este viac, ako teraz ....

moniqa87

je to nacisto chore a zavana to pedofiliou...
ved mi snad nechcete tvrdit, ze 14rocne decko vyzera ako dospela zena... aj ked sa ako zmachli, vzdy bude vidno, ze je to len decko

Tommy

no každopadne je to protizakonne a ak by sa na to prišlo tak chalan ide v momente sedieť...a aj v pripade že to mlada/ý chcela..ved ovplyvniť pubertiačku v jeho veku a zrejme aj skusenosťami nieje problem..
a na 89% som si aj isty že tomu chalanovi o nič iné ani nejde..ale ktovie možno sa mylim a fakt je do nej zamilovany a z čistej lasky už nemôže ani len ten rok kedy by to mal viac-menej legalne počkať...

silvikl

nie,nieje to normálne....a určite píšeš o sebe že?prečo to nenapíše normálne ? a povedzte mi,pedofília je kedy-ked je baab pod 15 a je viac ako 10 rocny rozdiel??

gemini

nic nenormalne na tom nie je. ale myslim si, ze ta 14rocna baba asi nie je az taka vyvinuta, ak zaklada temu na fore a chce vediet nazory inych ludi. ak by si sa na to citila skutocne pripravena, zohladnovala by si iba vlastne pocity a riadila sa svojim instinktom. myslim, ze bude dobre ked este pockas. ak ta ma skutocne rad pan dospelak, tak pocka aj cele roky :)

cica

ehm aby som vas vyviedla z omylu:D.ja sama mam 17, to len moja kamaratka je taka neposedna... a raz mi toto trepla,ze co on s nou chce,a ze aj ona s nim chce sexovat..no akoze dakujem pekne hh ...len mna zaujimali nazory ostatnych

sedmikraska

cica, ze mas menzes a narastli ti prsia neznamena, ze si vyspela. Nemyslim to ako vysmech, to nie, len naozaj na taketo recicky starsich neskoc

madman

tymto slecnam podobnou zajebva, ked nevedia normalne komunikovat, ale je pravdou, ze to nie je uplne normal. ja som mala sex v 14, potom neskor som mala vztah s o 16 rokov starsim chlapom a ani jedno nebola dobra skusenost. teda, ten vek by ma nemrzel, chceli sme to obaja, ale pravdupovediac, teraz, 5 rokov po tom sa uz trochu hambim povedat to cislo,ked sa ma niekto pyta ... a hlavne, prisli mi na to doma a bol to obrovsky problem, mali sme stastie, ze mojho vtedajsieho rovno neudali ... takze si pockaj a hlavne ... ten chlap je pre teba stary. ak sa sprava na 20, je k tomu este aj nedospely a to je najhorsie, chlap, ktory si nepriznava vek - mam osobnu skusenost ...