dá sa schudúť aj bez diét!

Príspevok v téme: dá sa schudúť aj bez diét!
vanesa!

naco drzat diety?jest malinko a to iba zeleninu a same zdrave jedla ked doteraz ste to tak nerobili?
ja mam vysku 175 a vahu som mala 73,5 mozno na prvy pohlad vela ale mam ploche brucho, trosku boky a stehna inak niesom tucna...ale rozhodla som sa schudnut 10 kil a vyformovat postavu...schudla som 2,5 kg a to pomalinky kedze jem uuuuplne vsetko co mi pride do cesty...sladke, mastne, slane..proste vsetko...z bokov som dala dole 5 cm a zo stehien 2 cm...a ziadnu dietu nedrzim...
kazdy den som lahsia o 0,2 bez diet...ked jem straaasne vela vahu si drzim ked sa trolinku brzdim tak chudnem

velvet

Ahojte. Mozem velmi pekne poprosit niekoho, kto by sa mohol uprimne vyjadrit a poradit ohladom vhodneho chudnutia pri mojej postave?? Co je pre mna vhodne - ja sa uz v tom nevyznam.. :o)

www.velvet.estranky.cz

Dolozila som nove foto :-P

miro.83

sisina:
to je uplne normalne, jedna znama tiez robila v jednom fast foode a zevraj nasli jedneho rana v oleji na hranolky krysu jedine co spravili je to, ze ju vytiahli a pokracovali vo vypekani hranoliek. Tiez ten olej menili priblizne po mesiaci. Ale zase vsetky fast foody nie su take osobne som vypomahal v stankoch pre rychle obcerstvenie ale nic take si tam nikdo nedovolil. Vsetko malo poriadok cistotu a najme olej sa menil casto viem to, pretoze som chodil ten olej kupovat.

sisina

A este, pre milovnikov hranoliek z fast foodu-kamoska pracovala v McDonalde a prezradila mi, ze olej na vyprazanie tam menili raz za mesiac!!!Kolko krat bol asi prepaleny?

sisina

klobasa: priznam sa, aj rezen si dam(kuraci), ale priemerne iba raz do mesiaca. Hranolky nie, tie som nejedla uz roky, obsahuju vela karcinogenov a ani mi nechutia. Nemam rada ani udeniny, klobasy,salamy, slaniny a podobne veci. Z tukov pouzivam len olivovy olej a obcas "smalec" na ten rezen, neprepaluje sa. Celkovo sa stravujem zdravo, pred par rokmi som mala opakovany zapal zaludka a uz to nechcem zazit.

[zruseny12]

myslim si,ze sa da....staci cvicit a mat viac pohybu...a moze sa jest, co clovek chce...aspon mne sa to potvrdilo,nikdy som nedrzala drasticke diety na chudnutie...

sisina

Pridavam svoj nazor-da sa schudnut aj bez diet, no treba na to pevnu volu a cas. Necakajte, ze to, co ste naberali niekolko mesiacov, alebo dokonca rokov zhodite za 2 tyzdne, ci 2 mesiace. A okrem toho, kazdy clovek ma iny organizmus, ine spalovanie...Ja som za 7 mesiacov schudla 7 kg a nedrzala som ziadnu dietu. A tajomstvo? Treba paradoxne-jest!Nejedenim sa spomaluje metabolizmus. Ja jem 6-8 krat denne, pricom za jedno jedlo povazujem napr.aj banan, ci ine ovocie zjedene samostatne. Posledne jedlo si dam kludne aj o 23 hod.(napr.jogurt) Schudnut sa mi podarilo vdaka tomu, ze som vylucila sladkosti, vsetok rafinovany cukor, alkohol a chlieb. Jem iba celozrnne pecivo, rozky a pod. Inak jem normalne vsetko a riadne porcie. (Co sa tyka vylucenia tych sladkosti, malo to pre mna aj iny prinos: asi po mesiaci som zistila, ze sa mi zintenzivnili chute, vsetko jedlo mi chutilo inac, slane bolo slansie...)

knjaz varggoth

nie je to normal dieta...ano vyuzivaju ju kulturisti lebo naozaj funguje nie ako tie slahackove, tyzdnove kapustove a neviem ake diety ktore su nanic...a vyrysovat ano...ale predsa v kazdej diete by malo ist len o znizenie percenta tuku niestratu svalovej hmoty...ked pocas diety stratis vela svalovej hmoty tak nastane po ukonceni diety jojo efekt

sisina

knjaz: vdaka, uz som si o tom nieco precitala, no mam z toho pocit, ze je to vhodne najma pre chlapov-kulturistov, ktori sa chcu vyrysovat.