Balík na dobierku

Príspevok v téme: Balík na dobierku
kajuska

Mám otázočku, ked nieco predávam cez internet a mam zaujemkynu akym stylom jej to mam poslat, teda obavam sa toho ze poslem balik s tovarom a ona mi nezaplati alebo co.
Teda da sa to poslat ze jej to poslem nejak na dobierku? ze tie peniaze potom pridu mne? Ozaj neviem lebo na postu moc nechodim tak mi prosim poradte, alebo ak ste niekedy nieco predavali cez internet ako ste to urobili? Vdaka za vsetky rady

velvet

ak dobierku dotycnaúny neprevezme do niekolkych dni ... posta ti balicek posle spat... ale toto je zdlhave a obtiazne.
Na dobierku si dobre zvaz komu to posielas a ci mas 100= istotu, ze to prevezme.. .

tmwd

na poste maju penazny poukaz typu U (aspon myslim, ze U) to vypises a posles. najlepsie je poslat to doporucene. to sa mozno aj musi poslat doporucene, ked to chces poslat ako dobierku. a mozes si vybrat, ze bud ti to pride na ucet alebo ti pridu hotove peniaze, no a podla toho ti daju vypisat ten papier.

ladynka

mozes prevodom to je tak ze ti posle peniazky na tvoj ucet a potom posles balik alebo na dobierku posles balik a ked jej pride musi ho najskor dotycna zaplatit inak jej balik nevydaaju a peniazky ti pridu..